Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12 ADET Ahşap Etek Pantolon Eşarp Kıskaçlı Askı Ayarlanabilir 360 Derece

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Ahşap + Metal mekanizma

Ne alacaksınız ? : Bu ürün12 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.


Ölçüler : 36 CM GENİŞİLİK - 27cm'e kadar daraltılabilir .Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Etek, pantolon, Bluz, Gömlek, kot pantolon,havlu, çarşaf, masa örtüsü ve eşarp için idealdir. Hepsini sabit ve bozulmamış tutacak.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 360 derece dönebilir, 27 cm'e kadar daraltılabilir  ve Askılardaki klips, giysileri çirkin izlerden korumak için iç kısımda vinil korumalı uçlara sahiptir.

Ekstra güçlü ama vinil korumalı klipsler, en ağır giysilerinizi tutabilir ve pantolonun veya eteğin kaymasını, takılmasını veya giysilerinizi yırtmasını önleyebilir.

Giysilerinizi koruyun ve dolabınızın düzenli ve bozulmamış görünmesini sağlayın. Pantolonları, pantolonları ve eşarpları her zaman sabit ve kırışıksız tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

GİYSİLERDE UZUN ÖMÜR : Giysilerin üstün kaymaz tutuşu ve uzun ömürlü olması için tasarlanmıştır.

ERGONOMİK : Elbise askılarındaki 2 adet ayarlanabilir klips, etekleri ve pantolonları kolaylıkla tutar ve pantolon askılarındaki kesik çentikler, ince omuz askılarını güvenli bir şekilde yerinde tutar. Klipsli askıları sayesinde pantolon veya etek gömleklere kolayca asılabilir.

FONKSİYONEL : Sapın 360 derece döndürülmesi verimlilik sağlar. .Pantolon askıları, giysilerin boyutuna göre serbestçe hareket ettirilebilir. Etek askıları hem yetişkin kıyafetleri hem de çocuk kıyafetleri için kullanılabilir.

ÇOK YÖNLÜ : Klipsler, bu elbise askısını yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir depolama çözümü haline getirir. Başta etekler, pantolonlar ve kot pantolonlar olmak üzere, havlular, çarşaflar ve diğer kumaşlar olmak üzere bir dizi ürün için kullanılabilir.

AYARLANABİLİR KLİPSLER : Klipslerin çubuk boyunca hareket ettirilmesi kolaydır. Bu, onu çoğu boydaki çocuk ve yetişkin giyimi için son derece ayarlanabilir bir askı yapar 27 ila 36 cm genişliğe kadar

GİYSİLERE KARŞI NAZİK : Klipslerin içinde yumuşak köpük kulplar vardır. Kaymazlar, bu nedenle giysileri sıkıca yerinde tutarlar, ancak işaretlemeden veya zarar vermeden.

DÖNER KANCA : Krom kaplı pas önleyici kanca tamamen dönebilir. Bu, elbiseleri askıya asmayı ve çıkarmayı çok daha kolay hale getirir. Böylece gardıropta giysi asarken daha fazla kolaylık sağlar.

Askıların her iki ucunda kancalar vardır. Bu nedenle, elbiseleri ve diğer ilmekli kıyafetleri asmak için de uygundur. Yani bu klipsli pantolon ve etek askısı, gardırobunuza gerçekten faydalı bir katkı olacak.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar