Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Pudra Püskürtücü 720089

Son 48 Saatte Satılan : 659 Adet
%60
TL258,95 TL103,42


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : PE Plastik  

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  15 x 6 cm 


Boş Yeniden Doldurulabilir ve Yeniden Kullanılabilir Toz Sprey Şişesi, Kilitleme Nozullu. Kilitleme Başlığı, ürünün seyahat ederken veya kullanılmadığında şişeden dökülmesini veya kaçmamasını sağlar. Toz dozaj şişesi, seyahatte veya kullanılmadığında ürünün taşmamasını veya şişeden çıkmamasını sağlamak için bir kilitleme başlığı ile donatılmıştır.

Kullanım alanı: talk pudrası, parıltı, renkli kozmetik, aromatik toz, TOZ deodorant veya tıbbi toz ve diğer ürünler için uygundur. Her yere götürebilirsiniz, seyahat ve ev kullanımı için çok uygundur.

Her yere taşınması kolaydır. Seyahat ve iş seyahati için mükemmeldir.

Özel iç mekanizma, ürünün iç boruya (merkez) doğru toplanmasına yardımcı olur, ürününüzü almanızı ve kullanmanızı sağlar.

Premium PE malzeme, taşınabilir, dayanıklı ve yeniden doldurulabilir. Hem günlük kullanım hem de seyahat için uygundur.

Boyut ve kapasite: Bu toz püskürtme şişesinin taban çapı 6 cm, yükseklik 14,8 cm ve şişe içeriği 180 ml'dir. Doldurulabilir ve tekrar kullanılabilir, uzun süreli kullanım için uygundur.

Tam kullanım: Özel dahili tasarım mekanizması, ürünü iç borunun ortasında toplamaya yardımcı olur, böylece şişedeki tüm ürünleri alıp kullanmanız sağlanır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar