DAMPING
14,75 TL 2,95 TL

En Çok SatanlarBuğu Önleyici Sprey

Kış aylarında oluşan buğulanmaya karşı buğu önleyici sprey tavsiye edilen bir üründür. Araçlar için cam buğu önleyici sprey camdaki buğulanmayı gidererek net görüş sağlar. Oto cam buğu önleyici çeşitleri kısa süreli ve 2 yıl süreli olarak 2 çeşide ayrılır. Aynı zamanda araç,ev veya dükkan camlarındaki oluşan buğuyu önlemek içinde kullanılan cam buhar önleyici, araç buğu önleyici ile aynı görevi görür. Cam buğu önleyici sprey çeşitleri ve en uygun toptan fiyatları sitemizde 9 taksitle alabilirsiniz.

Buğu Önleyici ve Giderici Sprey Nedir ?

 
Otomobil kullanıcılarının kışın ve nemli havalarda en sık yaşadığı sorunlardan biri olan camların buğulanmasını anında temizleyen ve yeterli sürece tekrar buğu yapmasını önleyici spreydir.
 
Camların buğulanması görüş alanını daraltarak kazalara sebep verebilir.
 

Buğu Önleyici ve Giderici Sprey Nasıl Kullanılır ?

 
Camda buğu varsa direk üzerine sıkmadan, önce, camdaki buğuyu temiz bir bezle silmeniz gerekmektedir. Sonrasında cam nemli bile kalsa fark etmeden, Buğu Önleyici ve Giderici Spreyi cama eşit aralıklarla fazla olmamak kaydıyla, her 20 cm kareye bir fıs olacak şekilde sıkınız. 1 dakika bekledikten sonra yine kuru bir bezle camınızı temizlik yapar gibi silerek Buğu Önleyici ve Giderici Spreyi iyice cama yayınız.
Buğu Önleyici ve Giderici Sprey oto camlarında, işyeri vitrinlerinde, gözlük camında, motorsiklet kask camı gibi bir çok alanda kullanılabilir.

Araba camlarının buğulanması nasıl önlenir ?

 
Aracınızı çalıştırdıktan sonra klimayı açmanız geçici olarak camlardaki buğuyu çözebilir. Ancak uzun süre gitmeyecek ve sürekli aynı işlemi yapmanız gerekecektir.