KARGOLAMA


Yeni müşteriysen bile, Siparişini sadece 60 sn gibi bir sürede verebilirsin. Hızlı ve zaman kazandırıcı.

99 TL altı siparişlerinizde 14,95 tl kargo ücreti eklenir.

Saat 16:00’a kadar verilen siparişiniz, en geç 2-6 saat aralığında Aras Kargo'ya (Anlaşma Kodu: 1817348851435 ) teslim edilir. Bu süreçten sonra kargo şubelerinin yoğunuluk durumuna göre çıkış saati belirlenir.


Havale siparişlerinizde daha hızlı işlem için Whatsapp Whatsapp 0530 6902686 (Whatsapp'tan ürün desteği verilmemektedir.) iletişime geçin.

Cuma günü 16:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.


Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.
 

Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.


DEĞİŞİM VE İADE


Nasıl iade ederim ?

Arabayaservis.com’den aldığınız bir ürünü, arızalı olması koşulunda, siparişin gönderi tarihinden itibaren 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 
 

Müşteri Hizmetleri'ne veya destek@modacar.com'a SİPARİŞ NUMARANIZLA birlikte bir talep e-postası göndermeniz yeterli.

İade gönderilerinde ARAS KARGO dışında hiç bir kargo kabul edilmez. ARAS KARGO ANLAŞMA NO:  1817348851435 

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir.

İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir.
Max, 14 iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Bu bankaların tanıdığı bir süredir.

14 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.

Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, Whatsapp 0530 6902686 (Whatsapp'tan ürün desteği verilmemektedir. ) veya toptancozumler@arabayaservis.com'a bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)