Ürün detaylarında bilgisini de göreceğiniz seçili ürünlerde;

6 adet BU ÜRÜNLERDEN aldığınızda %10 veya 12 adet BU ÜRÜNLERDEN  aldığınızda %16 ekstra fiyat indirimi alacaksınız. 12 adet yazan ürünlerden 6 adet alındığında da %10 indirim yansıyacaktır.

Salı dan C.tesi ye 5 güne özel  Ürün detaylarında bilgisini de göreceğiniz seçili BU ürünlerden 3 adet alırsan % 1, 4 adet alırsan % 2, 5 adet alırsan %3 fiyat indirimi alacaksınız.

Bu sayede çok satılan ürünlerinizi stok olarak alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Stoklu alım yapan bayilerimize özel kolaylık ! 

 
3-4-5- 6 veya 12 alırsanız özel indirimlerin yer aldığı aldığınızda ;

Stoklu alım yaptığınız ürünleri sizin adınıza Lojistik Depomuzda size özel rafınızda ayırır ve siparişinize göre sizin adınıza göderisini yaparız. Bunun için hiç bir bedel ödemezsiniz. Dilediğiniz zaman ise kendi stoğunuza çekebilirsiniz. (795 tl lik ve üzeri stok mevcutsa kargo bedeli alınmaz) Depolama ve yer sorununuz varsa bu sorundan kurtulur ve rakiplerinizden bir adım öne geçerek satışınızı arttırırsınız.

Her seferinde Kredi Kartı ödemelerinden , Havale gecikmelerinden ve takiplerden kurtulun.

Ön ödeme ile kazancınızı arttırın.

En az 10.000 TL ile başlar ve sonrasında istediğiniz kadar bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükle > %2 + %2 Havale indirimi

Sadece havale ile ön ödeme / bakiye yükleyebilirsiniz.

Ödeme geçildikten hemen sonra hesabınıza belirtilen indirim tanımlanır ve sipairşinizde %* olarak indiriminizi görürsünüz. Buna ek, havale indirimi de almaya devam edersiniz Bakiyeniz bitene kadar indiriminiz, süre sınırı olmadan devam eder. Adetli indirim kampanyasından yararlanılmaz. Oranlar 1 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir

Ödemenizi "KASA SAYFASINDA" havale olarak seçtiğinizde, anında % 2 indirim sepetinize yanısayacak ve daha az ödeme yapacaksınız.