1 - CİRO İNDİRİMİ

 

 P.tesi'den Pazar 23:59 ' a  kadar 1 haftalık alımlarınız 14.000 tl veya üzeri olacağını düşünüyorsanız, P.tesi günü 11.900 tl Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda hesabınıza (BELİRLİ ÜRÜNLER DEĞİL, ONE STEP LOGOLU HER ÜRÜNDE %15 ) % 15 indirim olarak tanımlanacaktır.

Tek seferde alım yapacaksanızda WhatsApp destek hattından destek alın ve % 15 inizi tanımlatın.

Havale ile ödeme yapaccaksanız 11.620 tl havale geçmeniz durumunda % 2 ek havale indirimiyle %17 indirim kazanırsınız.

Şartlar; 

Belirtilen tutarı tamamlayamazsanız gelecek haftaya devretmez, kalan tutar kadar ürün stoğunuza çekebilirsiniz.

Bu kampanyada her ürünü % 15 indirimli alırsınız. Ciro indirimine katılıyorsanız Stoklu alım indirimi geçersiz olacaktır.

Haftalık alım tutarı Ayın 15 ve 30 unda değiştirilebilir. 

 

 ONE STEP KIRMIZI ile P.tesi'den Pazar 23:59 ' a  kadar 1 haftalık alımlarınıza taahhütte bulunun / teklifinizi  web@modacar.com'a iletin. Teklifiniz kabul edilirse ön ödemenizi yapın ve anında indiriminiz sepetinize yansıyacaktır. Rakiplerinizden 1 ADIM önde olursunuz.

 

 

            2 - STOKLU ALIM İNDİRİMİ

Ürün detaylarında bilgisini de göreceğiniz seçili ürünlerde;
 
BU ÜRÜNLERDEN 6 adet aldığınızda 31 EKİM'E KADAR  % 15  ekstra fiyat indirimi alacaksınız. Hangi ürünlerin kampanyaya dahil olduğunu, ürün detayında "ONE STEP"LOGOSU göreceğiniz ürünlerde geçerlidir.
 
 
Depolama, paketleme, kargolamayla uğraşmayın. Bunları sizin adınıza biz yapıyoruz. Rakiplerinizden 1 adım önde geçmek için yüksek indirimle ürünleri satın alın, yine sorun etmeyin. Stoklu alım yaptığınız bu ürünleri sizin adınıza Lojistik Depomuzda size özel rafınızda ayırır ve siparişinize göre sizin adınıza gönderisini yaparız. Bunun için hiç bir bedel ödemezsiniz.

 

                                     3 - TRENDYOL EXPRESS VE HEPSİJET
 

Tex kargo ve Hepsijet gönderilerinizi artık bizle yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için web@modacar.com'dan bilgi alın

 

 

              4- HAVALE ÖDEMELERİ

 

Daha önceden de belirtildiği şekilde Havale indirimi 17.10.21 tarihinde sonlandırılmış ve sadece ciro indirimi kampanyasına dahil olanlarda kullanılacaktır