İADE VE İPTAL İŞLEMLERİ

 

KARGOLAMA

Mesai Saatleri; P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00 C.tesi - Pazar Tatil

Pazartesi 13:00 a kadar verilen siparişleriniz 16:00'da tek teslimat yapılır. Salı,Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 14:00'a kadar verilen siparişleriniz 17:00'da kargoya teslim edilir.

 Aras Kargo'ya Anlaşma Kodu:  1817348851435

Havale siparişlerinizde daha hızlı işlem için Whatsapp 0530 6902686 iletişime geçin.

BİREYSEL ALICILAR ve KENDİSİNE İSTEYEN 

Bireysel ve Bayi seçeneğini seçiniz  349 tl üzeri kargo ücretsiz 349 tl altı alımlarınızda 29,95 tl kargo bedeli eklenir.

BAYİLER 

Pazaryerine göre seçiminizi doğru yapınız. GG ÜCRET SATICI gönderisi dışında bize hiç bir kargo bedeli/hizmet bedeli ödemezsiniz.

GittiGidiyor ÜCRET SATICI

29,95 TL ücret alınmaktadır 

 

İADE VE İPTAL İŞLEMLERİ
 
HIZLI, KOLAY VE ZAMAN KAZANDIRICI!
 
DropShipping satışlarında iade/iptal işlemlerinde, SIPARIŞ KARGOYA HİÇ VERILMEMIŞSE sipariş bedelinizin tamamı;
GittiGidiyor ve Amazon SATICI ÖDER gönderilerinde, kargo ücretini sizden tahsil etmeyip hesabınızdan da düşemediği için, sistemde
alınan kargo bedeli ( GELİŞ KARGO BEDELI ) oranında kargo ücreti düşüldükten sonra geri kalan hesabınıza "HEDIYE ÇEKI" olarak
tanımlanacaktır.
Bizden kaynaklanan veya kırık yanısıra, müşterinizi ne şartla olursa olsun (aşağıdaki koşullarda) her koşulda iade alınmaktadır.
İlgili ay içerisinde, günlük ortalama sipariş sayınız 3 ve altı ise ve geri alınacak ürünün adeti 3'den az ise iadesi alınacaktır.
İade Formunu doldurmadan gönderi yapmanız veya kargo ödemediğiniz durumlarda kargonuz teslim alınmayacaktır. Gönderilerinizde
Kargo Ücreti SİZE AİTTİR. Bu doğrultuda sipariş verebilir ve düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.
İADE FORMUNU doldurmayı unutmayın!