Ürün İade veya Değişim Talep Formu


İADE VE İPTAL İŞLEMLERİ

DEĞİŞİKLİKLER !

HİZMET / PAKETLEME BEDELİ  - 01 Ocak 2022 TARİHLİ DEĞİŞİKLİK

29,95 ve altı siparişlerde alınan HİZMET/PAKETLEME bedeli 1,95 TL, 01 Ocak 2022 tarihinden itibaren 39,95 tl ve altı siparişlerinizde 1,95 tl hizmet/paketleme paketleme ücreti olarak değişmiştir.

 

Gittigidiyor ve Amazon kargo ücretleri  01 Ocak 2022 TARİHLİ DEĞİŞİKLİK

GİTTİGİDİYOR ve AMAZON.COM.TR 31 Aralık 2021 tarihine kadar, 49 TL altı siparişlerinizde 11,95 olarak düşürülen kargo bedeli, 01 Ocak 2022 tarihinden itibaren 99 tl ve altı siparişlerinizde 24,95 tl kargo ücreti alınacak şekilde değiştirilmiştir.

99 TL üzeri siparişlerinizde kargo ödemeyeceksiniz. PLATFORM öder satış yapıyorsanız sepetinizde kargo ücreti silinir ve GG'ye ödeme yaparsınız.

 

SİPARİŞ İADELERİ - 01 Kasım 2021 TARİHLİ DEĞİŞİKLİK

 

DropShipping satışlarında iade/iptal işlemlerinde, SIPARIŞ KARGOYA HİÇ VERILMEMIŞSE sipariş bedelinizin tamamı; 

GittiGidiyor ve Amazon SATICI ÖDER gönderilerinde, kargo ücretini sizden tahsil etmeyip hesabınızdan da düşemediği için, sistemde alınan kargo bedeli ( GELİŞ KARGO BEDELI ) oranında kargo ücreti düşüldükten sonra geri kalan hesabınıza "HEDIYE ÇEKI" olarak tanımlanacaktır. 
 
Bizden kaynaklanan veya kırık yanısıra, müşterinizi ne şartla olursa olsun (aşağıdaki koşullarda) her koşulda iade alınmaktadır.
 
İlgili ay içerisinde, günlük ortalama sipariş sayınız 3 ve altı ise ve geri alınacak ürünün adeti 3'den az ise iadesi alınacaktır.
 
İade Formunu doldurmadan gönderi yapmanız veya kargo ödemediğiniz durumlarda kargonuz teslim alınmayacaktır. Gönderilerinizde Kargo Ücreti SİZE AİTTİR. Bu doğrultuda sipariş verebilir ve düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. 

 


BAYİLİK BAŞVURU FORMU