KEŞFEDİN !

ELİNİZİ SÜRMEDEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. ÜCRETSİZ XML , ÜCRETSİZ PAKETLEME! *

Keşfedin, dropshipping yapın, eğitim / danışmanlık alın, para kazanın.

Hepsiburada,Trendyol, N11, Çiçesepeti, Amazon, Aliexpress ve + 5000 dünya çapında hemen kolay ve hızlı mağaza açarak, Instagram'dan, Facebook'ta dilediğin yerde satabilirsin.
 
Binlerce stoksuz satış yapan topluluğumuza katılın ve evinizin rahatlığında işinizi yürütün. www.arabayaservis.com'a üye olman yeterlidir. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firman olmadan bile, kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden hemen satışa başlayabilirsin. 
 
Depolama, paketleme, kargolamayla uğraşmayın. Bunları sizin adınıza biz yapıyoruz. Rakiplerinizden 1 adım önde geçmek için yüksek indirimle ürünleri satın alın, yine sorun etmeyin. Stoklu alım yaptığınız bu ürünleri sizin adınıza Lojistik Depomuzda size özel rafınızda ayırır ve siparişinize göre sizin adınıza gönderisini yaparız. Bunun için hiç bir bedel ödemezsiniz. 
 
Hızlı Sipariş Onayı, Rekabetsiz Ürünler, Taksitle Ödeyebilme, Hızlı kargo , Saat 12:00 a kadar verilen siparişleriniz en geç 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
 
168 Farklı Kategoride 6000 + Araç aksesuarları, Motosiklet Bisiklet aksesuarları Pet Shop Hırdavat El Aletleri, Bahçe ürünleri Ev ve Mutfak Aksesuarları İşyeri ve Ofis Ürünleri Kişisel ürünü, ModaCar, Transformacion, HomeCare, MasterCare +55 markayı, XML ve EXCEL desteği ile saniyeler içinde Mağazalarınıza yükleyin. Fiyatı ve karı siz belirlersiniz. 
 
Her gün yeni ürünler eklenir ve performansı düşük ürünler satıştan kaldırılır. Ortalama 6000 ürün katlanarak devam eder ve bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni ürün kategorileri de araştırılarak satışa sunulur. 
 
Performansı düşük ürünlerin yanısıra, dönemsel, satışa etki etmesi beklenen ürünler de SERİSONU ÜRÜNLER'e eklenir ve xml/excel'e de aktarılarak fayda görmeniz sağlanır. Her ay .START kampanyasında tüm ürünlerde kampanya uygulanarak satış hacmi yakalanmasına destek verilir.
 
Ürünleri doğrudan son müşterinize gönderiyoruz, iadelerinizi takip ediyoruz ve hatta müşterilerinizden gelen sorularınızı hızlıca yanıtlıyoruz.
 
Pazaryerleri kampanya dönemlerinde bizle iletişime geçin ve cevap alın.
 
Logolu, kendinize özel, koli bandı, koli, poşet, etiket vb sizi temsil eden paket tercihlerinizi, dropshipping gönderilerinde sizin adınıza müşterinize gönderilmek amacıyla bize iletirseniz, sizin adınıza paketinizi düzenleyip gönderebiliriz. Bu işlem için hiç bir ek bedel tahsil edilmez.
 
Çözüm ortağımız, Dropshipping konusunda uzman Takaz Toptan, deneyimli ekibi ile lider firmalar arasında yer almaktadır. Takaz Toptan'ın 2017 yılında faliyetlerine başlamış ve sayısız eğitim/danışmanlık hizmeti vermiş, başarılı e-ticaret serüveni yakalatmıştır. Siz de  e-ticaret danışmanlık programları sayesinde bu serüveninizi profesyonel olarak yürütebilirsiniz.  Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı pazaryerlerinde satış yapabilmek için gerekli eğitim/danışmanlık hizmetli yanında xml bayiliğini de alabilir ve mükemmel satışlar yakalayabilirsiniz.
 
 
XML linki detayları ve diğer bayilik bilgileri için .PDF dosyamızı indirin 

Arabaya Servis Hızlı destek alın 

toptancozumler@arabayaservis.com
Takaz Global 0530 700 09 81