S E N D E P A R A K A Z A N


0-)Y E N İ  D U Y U R U L A R

1-) Bilgi ve destek 

2-) Nerelerde satış yapabilirim ? 

3-) Dropshipping veya katılım bedeli var mı ? 

4-) Nasıl Bayi olabilirim ?

5-) Fiyatlandırma, Kargo ve Desi bilgileri nelerdir ? 

6-) Nasıl sipariş vereceğim ? 

7-) İade veya İptal durumlarında neler yapabilirim ? 

8-) Hangi kargo seçeceğim ? 

9-) Ek / Özel indirim var mı ? Barem, özel fiyatlar nelerdir ? 

10-) Biz Kimiz ?  Konspet - İnovasyon

11-) XML Bilgileri / XML Linki

12-) Dropshipping, e-ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 

1-) Bayan veya Erkek Müşterilerinize, siparişinin içine koyulması için, özel hediye ekleyebilirsiniz.

ERKEK müşteriler için  15 Lİ Islak Mendil 

BAYAN müşteriler için KaktüsKedi Mini Seyahat Dikiş İğne Seti ürünlerinden, siparişinize ekleyerek, paketin içine dahil edilmesini onaylarsınız. Birden çok siparişinizde / hediye eklemeniz durumunda, cinsiyete göre hediyeler ayarlanır ve siparişe eklenir.

 

2-) Logolu, kendinize özel, koli bandı, koli, poşet, etiket vb sizi temsil eden paket tercihlerinizi, drophipping gönderilerinde sizin adınıza müşterinize gönderilmek amacıyla bize iletirseniz, sizin adınıza paketinizi düzenleyip gönderebiliriz. Bu işlem için hiç bir ek bedel tahsil edilmez

Dropshipping, bayilik, fiyatlar ve sistem üzerine vb önerilerinizi lütfen bize ( toptancozumler@arabayaservis.com) iletin.

3 - 7 - 14 gün süreli Özel indirim günleri - kampanya isteği , ürün bazlı kampanya istekleri, şikayet gibi konularda bizle iletişime geçin ve cevap alın.

1900 bayimiz gibi sende para kazanmaya başlamak için, deposuz, ek maliyetsiz, kargolama bizden, yüksek kazançla, bu ürünleri, kendi web sitenden, yoksa Hepsiburada.com*, Trendyol.com*, N11.com, Gittigidiyor.com, Amazon.com.tr, ciceksepeti.com gibi pazaryerlerinde hemen kolay ve hızlı mağaza açarak, Instagram'dan, Facebook'ta dilediğin yerde satabilirsin. "

*şarta tabidir ( toptancozumler@arabayaservis.com dan bizimle iletişime geçip izin belgesi alın)

Katılım ücreti 100 USD yerine ücretsiz. Siz sadece satışınıza odaklanın, geri kalan tüm işlemler bizde!

www.arabayaservis.com’a üye olman yeterlidir. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firman olmadan bile, kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden hemen satışa başlayabilirsin. (kimlik no'lu işlemlerde satış platformundaki mağazanızı kontrol etmemiz bayilik için yeterlidir.) www.arabayaservis.com'a üyelik kaydını yapıp, bilgilerinizi girdiğinizde otomatik onaylanır, Ayrıca onay işlemi gerekmez. Ek evrak göndermenize gerek bulunmamaktadır. İlk siparişinizde sizle iletişime geçeceğiz. Daha sonraki her siparisinizde bu e-posta ile sisteme giris yapmanız gerekmektedir.

XML / EXCEL HİZMETİ VAR MI ?

Sayfanın sonuda xml bilgilerini ve linkini görebilirsiniz. Excel kullanmak isteyenler xml’i masaüstüne indirirken “EXCEL OLARAK KAYDET” olarak seçmeleri gerekir.

Xml'de sunulan ürünlerimizin ortalama desi ölçüleri 2 desi dir. Pazaryerlerinde uygulanan 30 TL altı ürünlerde indirimli kargo ücretlerini dikkate alarak fiyatlandırma yapmanız gerekir. 

Müşterinizden alacağınız siparişlerinizi;

www.arabayaservis.com'dan, ürün sonunda yer alan 6 haneli kodu taratarak sitemizde bulun.

İster 1 ister 10 siparişinizi tek seferde geçebilirsiniz.(gittigidiyor.com'da SATICI ÖDER satanlar hariç). Hem Siparişinizden sonra, müşterilerinizin sipariş barkodlu kağıtlarını ayrı ayrı  bize order@arabayaservis.com adresine  .pdf olarak gönderirsiniz. Sizin adınıza, istediğiniz kargoya teslim ederiz.

5 al 4 öde, 6 al 5 öde gibi Kampanyalardan yararlanmak adına bir üründe stoklu sipariş geçebilirsiniz. Bu durumda 1 adet siparişinizi szin adınıza yine kargolar, geri kalanı sizin adınıza lojistik depomuzda saklayabiliriz. İstediğiniz zaman size kalanları kargolayabiliriz.

 

Gittigidiyor.com harici Pazaryerlerinde satış yapıyorsanız  > ALICI ÖDER/SATICI ÖDER(farketmez) olarak satış yapıyorsanız, (KARGO ÜCRETİ HİZMET SAĞLAYICI TARAFINDAN SİZDEN TAHSİL EDİLECEĞİNDEN ) siparişlerinizi tek seferde toplu olarak geçebilir ve ardından kargo barkodlarını order@arabayaservis.com'a gönderebilirsiniz. Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden "HB-Trendyol-N11 DropShipping" seçeneğini seçerseniz size kargo yansımayacaktır. 3,95 TL DROPSHIPPING HİZMET BEDELİ alınacaktır.

Gittigidiyor.com'da satış yapanlar > PEŞİN ÖDEME satış yapıyorsanız, Gittigidiyor kargo ücretini sizden tahsil etmeyip hesabınıdan da düşemediği için kargo ücretini bize ödemeniz gerekir. Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden "GG Ücret Satıcıseçeneğini seçerseniz kargo bedelini sizin adınıza alır ve yine sizin adınıza gönderi peşin ödeme gönderi yaparız . ALICI ÖDER satış yapıyorsanız ödeme yaparken Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden "GG Ücret Alıcıseçeneğini seçerseniz sadece 3,95 tl dropshipping bedeli ödersiniz

Toplu alım yapan bayilerimiz;

stoklarındaki üründen gönderim yapacaklarsa ya da Gittigidiyor.com'da satış yapanlar için ALICI ÖDER satıyorlarsa hiç bir işleme gerek kalmadan kargo barkdolarını göndermeleri yeterli olacaktır. PEŞİN ÖDEME satış yapıyorlarsa (KARGO ÜCRETİ gittigidiyor.com dan size yansıtılmadığı için ) ayrı ayrı sipariş geçmeniz ya da toplu sipariş geçtikten sonra BU LİNKTEN toplu kargo bedeli ödemeleri gerekecektir.

Saat 16:00'a kadarki siparişleriniz aynı gün işleme alınır. Siparişinizden sonra aynı gün müşteri kargo barkodları gönderilmezse kargolama size yapılır.

11.12.2020 TARİHİNDEN İTİBAREN ;

DropShipping satışlarında iade/iptal işlemlerinde, SİPARİŞ KARGOYA HİÇ VERİLMEMİŞSE sipariş bedelinizin tamamı, Müşterinize gönderilip geri geldiyse, sistemde alınan kargo bedelinin 2 katı (GİDİŞ VE GELİŞ KARGO BEDELİ ) oranında kargo ücreti düşüldükten sonra geri kalan hesabınıza "HEDİYE ÇEKİ" olarak tanımlanacaktır.

 

Size gönderilecek toptan alımlarınız veya bakiye ürünlerinizi anlaşmalı kargomuz ARAS / SÜRAT ile gönderiyoruz. Müşterinize dropshipping hizmeti alırken, istediğiniz kargoyu, sipariş kargo barkodlu kağıdında belirtebilirsiniz. Sizin adınıza istediğiniz kargoya teslim ederiz.

BAYİLİK FİYATLARINI NEREDEN GÖREBİLİRİM ?

Sitede yer alan fiyatlar bayilerin alış fiyatlarıdır. Başka özel bir sayfa mevcut değildir.

A1, A2, A3 olarak 3 model bayi fiyatlandırması bulunmaktadır. 

A1 > Aylık 19.000 tl üzeri alışverişlerde %7 ( Ön Ödemelerde %8 )

A2 > Aylık 39.000 tl üzeri alışverişlerde %10 ( Ön Ödemelerde %11 )

A3 > Aylık 79.000 tl üzeri alışverişlerde %15 ( Ön Ödemelerde %16 ) indirim sınıflandırması tanımlanır.

Sürekli değişken avantajlı kampanyaları BURADAN takip edebilirsiniz.


B İ Z K İ M İ Z


ModaCar, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 3.000 ürün içeren konsepte sahibiz.

Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.

Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.
Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.


Üretim;

Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız. Şirketlere, promosyon firmalarına vb kalıp, dikim, nakış gerektiren ürünler, özel tasarımları 6000 m2 kapalı üretim bandında, AR-GE desteğiyle üretebiliyoruz.

İhracat;

Taiwan, Hong Kong, Kanada, İtalya,Amerika ofisleriyle 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.

ArabayaServis
 
ArabayaServis, web üzerinde e-ticaret yapan, dükkanı olanlar, şirket tedarik ihtiyacı olanlar ve farklı ölçekteki şirketlere Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlaroto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar, Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur. Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünlerin tedariği konusunda hizmet veren TOPTAN online sipariş yönetim platformudur. 
 
Kurumsal Çözümler
 
Firmanızın kurumsal yapısına uygun hizmet ve çözümler sunuyoruz. Siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyor veya 1 iş günü sonra adresinize teslim ediyoruz.
 
Ürün Kategorileri
 
Araç aksesuarları
Ekipmanlar
 
Kurumsal Hizmet Anlayışı
 
Diğer 3900 Bayimiz gibi, İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda danışmanlık, Tek bir adresten çok daha hızlı sipariş, Ekonomik çözümler, Kullanımı kolay bir sipariş platformu, Stoklu çalışma prensibi, Aynı Gün Kargo
 
Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş
 
İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.
 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Tek Bir Adresten Sipariş
 
3000 Otomobil ve Hayat ürünü, Faizsiz taksit seçenekleri, Ücretsiz Kargo  ve Hızlı kargo ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
 
Kolay alışveriş
 
Üyelik onaylaması, çok fazla detaylar olmadan hızlıca sipariş vereblirsiniz.  
 
ModaCar Global | ISTANBUL | U.S.A
 
Değişken Kampanya ve Avantajlar İçin Tıklayın.
 
Hiç Çekinmeden Bilgi alın > toptancozumler@arabayaservis.com

X M L B İ L G İ L E R İ


​Sitede gördüğünüz fiyatlar kdv dahil, xml'den size kdv hariç olarak gelecektir. KDV oranarı tüm ürünlerde % 18 dir.

Alan karşılıkları (XML)

Code : Urunun asıl kodunu gostermektedir.Bu kod aynı zamanda urune ait barkod etkiketi ve resim kodununda kendisidir.
Product Type : Her zaman ASIL olarak gelecektir.
Main Producte Code: BU ALANI BOS GECEBİLİRSİNİZ.
Isactive : Urunun pasif/aktif olduğu 0 ve 1 isaretleriyle belirtilmektedir.
Barcode : Ürün Barkodu
Mark : Urune ait markadır.
UnitInStock: Stok miktarı
Product Name : Urunun ismi belirtilmektedir.
Description : Urunun data acıklamaları mevcuttur.
Price : Urunu fiyatı belirtilmektedir. Kdv hariçtir. Sitede yer alan fiyatlar kdv dahildir.
Currency : Urunun fiyat kuru belirtilmektedir.
Vat : KDV oranı belirtilmektedir.
Desi : Desi olculeri
MainGroup : Urunun 1. yerlestirilmesi gereken kategorisi belirtilmektedir.Eğer ana kategoriye ait alt kategorilere bolunme varsa EndGroup hanesinde bu belirtilmektedir.
MainGroupCode : Ana kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
EndGroup : Urunun ana kategoriye ait alt kategoride ise buhanede gosterilmekte ve bu hane
MainGroup hanesine bağlıdır.
EndGroupCode: Alt kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
PictureCode : Urunlerin resimlerini alabileceğiniz adres gosterilmektedir.


Xml bilgileri, her 15 dk'da bir güncellenmektedir.

 

Tüm bilgilerin yer aldığı xml Ürün XML;

https://www.arabayaservis.com/AdminMng/WSrequest.aspx?pid=arabayaservis

Aklına takılan soru mu var ?  Hemen toptancozumler@arabayaservis.com'dan destek alın.


E-T İ C A R E T E Ğ İ T İ M D A N I Ş M A N L I K


 

Markaları çevrimiçi ortamda oluşturmak için web sitesi stratejisini, planlamayı ve program yürütmeyi yönlendirmek.

Arama motoru pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, yerel arama, e-posta kampanyaları, sosyal medya, web mağazacılığı, özel içerik üretimi, bağlı kuruluş programları, görüntülü reklamcılık, mobil / metin, videolar dahil olmak üzere çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin gözetim, yaratıcı yönü, zamanlaması ve yürütülmesi ve yeni medya / teknolojiler.

 

Stratejik hedeflere ulaşmak, site geliştirmelerini uygulamak ve satışları en üst düzeye çıkarmak için doğrudan Ürün, Fiyatlandırma, Müşteri Hizmetleri, BT ve diğer çapraz işlevli iş ortaklarıyla işbirliği yönetimi.

 

Önemli satış fırsatlarından yararlanmak için hedeflenen promosyonları geliştirmek, yürütmek ve ölçmek.

 

E-ticaret satışlarını ve karlılıklarını artırmak için yeni satış ve pazarlama girişimleri oluşturmak ve uygulamak.

 

E-ticaret ile ilgili web analitiğinin tüm yönlerini yönetin. Web analitiği araçları kullanarak site trafiği, dönüşüm oranları, satış, müşteri anketleri ve pazarlama gibi önemli metrikleri analiz edin ve ilgili üyeleri ekip üyeleri, yönetici liderler ve çapraz işlevli iş ortaklarına iletin.

 

Projeleri zaman çizelgelerine, bütçeye ve kaynaklara öncelik verin ve yönetin.

 

Eğitim/danışmanlık hakkında detaylı bilgi ve ücretlendirmeler için toptancozumler@arabayaservis.com'a e-posta gönderin.