SEN DE PARA KAZAN


NERELERDE SATABİLİRİM ? 

1900 bayimiz gibi sende para kazanmaya başlamak için, deposuz, ek maliyetsiz, kargolama bizden, yüksek kazançla, bu ürünleri, kendi web sitenden, yoksa Hepsiburada.com*, Trendyol.com*, N11.com, Gittigidiyor.com, Amazon.com.tr gibi pazaryerlerinde hemen kolay ve hızlı mağaza açarak, Instagram'dan, Facebook'ta dilediğin yerde satabilirsin.

"*şarta tabidir"

 KATILIM / DROPSHIPPING ÜCRETİ VAR MI ?

Katılım ücreti 100 USD yerine ücretsiz. Siz sadece satışınıza odaklanın, geri kalan tüm işlemler bizde!

NASIL BAYİ OLURUM ? 

www.arabayaservis.com’a üye olman yeterlidir. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firman olmadan bile, kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden hemen satışa başlayabilirsin. (kimlik no'lu işlemlerde satış platformundaki mağazanızı kontrol etmemiz bayilik için yeterlidir.)

www.arabayaservis.com'a  üyelik kaydını yapıp, bilgilerinizi girdiğinizde otomatik onaylanır, Ayrıca onay işlemi gerekmez. Ek evrak göndermenize gerek bulunmamaktadır. İlk siparişinizde sizle iletişime geçeceğiz.

Daha sonraki her siparisinizde bu e-posta ile sisteme giris yapmanız gerekmektedir. 


XML / EXCEL HİZMETİ VAR MI ? 

Sayfanın sonuda xml bilgilerini ve  linkini görebilirsiniz. Excel kullanmak isteyenler xml’i masaüstüne indirirken “EXCEL OLARAK KAYDET” olarak seçmeleri gerekir. 

SATTIĞIM ÜRÜNÜ NASIL SİPARİŞ VERECEĞİM ?

DROPSHIPPING’i NASIL YAPACAĞIM ? 

Müşterinizden alacağınız siparişlerinizi www.arabayaservis.com'dan, ürün sonunda yer alan 6 haneli kodu taratarak sitemizde bulun.

 

Siparişinizden sonra, müşterilerinizin sipariş barkodlu kağıtlarını bize .pdf olarak gönderirsiniz.  Sizin adınıza, istediğiniz kargoya teslim ederiz.

Gittigidiyor.com harici Pazaryerlerinde ALICI ÖDER/SATICI ÖDER olarak satış yapıyorsanız, (KARGO ÜCRETİ HİZMET SAĞLAYICI TARAFINDAN SİZDEN TAHSİL EDİLECEĞİNDEN ) siparişlerinizi tek seferde toplu olarak geçebilir ve ardından kargo barkodlarını gönderebilirsiniz. Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden "DROPSHIPPING" seçeneğini seçerseniz size kargo yansımayacaktır. 3,95 TL DROPSHIPPING HİZMET BEDELİ alınacaktır. 75 TL üzeri sepet tutarınız varsa DROPSHIPPING hizmet bedeli de ödemeyeceksiniz.

Toplu alım yapan bayilerimiz, stoklarındaki üründen gönderim yapacaklarsa ya da Gittigidiyor.com'da satış yapanlar için ALICI ÖDER satıyorlarsa hiç bir işleme gerek kalmadan kargo barkdolarını göndermeleri yeterli olacaktır.

PEŞİN ÖDEME satış yapıyorlarsa (KARGO ÜCRETİ gittigidiyor.com dan size yansıtılmadığı için ) ayrı ayrı sipariş geçmeniz ya da toplu sipariş geçtikten sonra BU LİNKTEN toplu kargo bedeli ödemeleri gerekecektir.

Saat 14:00'a kadarki siparişleriniz aynı gün işleme alınır. Siparişinizden sonra aynı gün müşteri kargo barkodları gönderilmezse kargolama size yapılır.

DropShipping satışlarında iade alınmamaktadır.

Müşterime göndereceğim ürünün kargosunu kim ödeyecek ? 

Arabayaservis.com'dan sipariş verirken, 75 TL altı sipairşinizde 13,95 hizmet bedeli/kargo ödersiniz. Pazaryerlerinde ilanlarınızı PEŞİN ÖDEME- ÜCRET ALICI olarak hangisiyle sergilediyseniz ona göre otomatik çıkış yapılır.

Sürekli kart geçmiyim, ön ödeme varmı ? 

Ön ödeme ile kredili işlem yapabilirsiniz. Minimum 1000 tl kredi yükleyerek,siparişlerinizi "Havale" seçeneğini seçerek, her seferinde kart ödemesi yapmaz ve daha hızlı işlem yapabilir, zaman kazanırsınız. 

Bayilik fiyatlarını nereden görebilirim ? 

Sitede yer alan fiyatlar bayilerin alış fiyatlarıdır. Başka özel bir sayfa mevcut değildir.

Yurtiçi Kargo ile çalışıyorsunuz, ben başka kargo ile çalışıyorum, nasıl olacak ?

Size gönderilecek toptan alımlarınız veya bakiye ürünlerinizi anlaşmalı kargomuz YİK ile gönderiyoruz. Müşterinize dropshipping hizmeti alırken, istediğiniz kargoyu, sipariş kargo barkodlu kağıdında belirtebilirsiniz.

Ek, özel indirim, başka fiyat var mı ? 

Hiç bir bayimiz sitemizde yer alan fiyat dışında ürün alamaz. TERCİHEN KAMPANYA OLARAK BU YAZIYI OKUYUN > Aylık 39.000 tl + kdv sipariş veren veya ay başında bunu taahhüt eden bayilerimize % 7 indirim önceden tanımlanır ya da ay sonu hesabına havale geçilir. ( Alt limit güncelleme tarihi 1 Temmuz 2020'dir )

 Aklına takılan soru mu var ?  Hemen toptancozumler@arabayaservis.com'dan destek alın.


Biz Kimiz ?


Konsept – İnovasyon;

ModaCar, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 3.000 ürün içeren konsepte sahibiz.

Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.

Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.
Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.

Üretim;

Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız. Şirketlere, promosyon firmalarına vb kalıp, dikim, nakış gerektiren ürünler, özel tasarımları 6000 m2 kapalı üretim bandında, AR-GE desteğiyle üretebiliyoruz.

İhracat;

Taiwan, Hong Kong, Kanada, İtalya,Amerika ofisleriyle 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.

ArabayaServis
 
ArabayaServis, web üzerinde e-ticaret yapan, dükkanı olanlar, şirket tedarik ihtiyacı olanlar ve farklı ölçekteki şirketlere Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlaroto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar, Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur. Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünlerin tedariği konusunda hizmet veren TOPTAN online sipariş yönetim platformudur. 
 
Kurumsal Çözümler
 
Firmanızın kurumsal yapısına uygun hizmet ve çözümler sunuyoruz. Siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyor veya 1 iş günü sonra adresinize teslim ediyoruz.
 
Ürün Kategorileri
 
Araç aksesuarları
Ekipmanlar
 
Kurumsal Hizmet Anlayışı
 
Diğer 3900 Bayimiz gibi, İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda danışmanlık, Tek bir adresten çok daha hızlı sipariş, Ekonomik çözümler, Kullanımı kolay bir sipariş platformu, Stoklu çalışma prensibi, Aynı Gün Kargo
 
Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş
 
İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.
 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Tek Bir Adresten Sipariş
 
3000 Otomobil ve Hayat ürünü, Faizsiz taksit seçenekleri, Ücretsiz Kargo  ve Hızlı kargo ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
 
Kolay alışveriş
 
Üyelik onaylaması, çok fazla detaylar olmadan hızlıca sipariş vereblirsiniz. Ürün adetleri 1 veya 3, 6, minimum alım miktarları olarak değişkenlik gösterir.
 
ModaCar Global | ISTANBUL | U.S.A
 
Değişken Kampanya ve Avantajlar İçin Tıklayın.
 
Hiç Çekinmeden Bilgi alın > toptancozumler@arabayaservis.com

XML Bilgileri


XML Bilgileri

​Sitede gördüğünüz fiyatlar kdv dahil, xml'den size kdv hariç olarak gelecektir.

Alan karşılıkları (XML)

Code : Urunun asıl kodunu gostermektedir.Bu kod aynı zamanda urune ait barkod etkiketi ve resim kodununda kendisidir.
Product Type : Her zaman ASIL olarak gelecektir.
Main Producte Code: BU ALANI BOS GECEBİLİRSİNİZ.
Isactive : Urunun pasif/aktif olduğu 0 ve 1 isaretleriyle belirtilmektedir.
Barcode : Ürün Barkodu
Mark : Urune ait markadır.
UnitInStock: Stok miktarı
Product Name : Urunun ismi belirtilmektedir.
Description : Urunun data acıklamaları mevcuttur.
Price : Urunu fiyatı belirtilmektedir. Kdv hariçtir. Sitede yer alan fiyatlar kdv dahildir.
Currency : Urunun fiyat kuru belirtilmektedir.
Vat : KDV oranı belirtilmektedir.
Desi : Desi olculeri
MainGroup : Urunun 1. yerlestirilmesi gereken kategorisi belirtilmektedir.Eğer ana kategoriye ait alt kategorilere bolunme varsa EndGroup hanesinde bu belirtilmektedir.
MainGroupCode : Ana kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
EndGroup : Urunun ana kategoriye ait alt kategoride ise buhanede gosterilmekte ve bu hane
MainGroup hanesine bağlıdır.
EndGroupCode: Alt kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
PictureCode : Urunlerin resimlerini alabileceğiniz adres gosterilmektedir.


Xml bilgileri, her 15 dk'da bir güncellenmektedir.

Tüm bilgilerin yer aldığı xml Ürün XML;

https://www.arabayaservis.com/AdminMng/WSrequest.aspx?pid=arabayaservis

Aklına takılan soru mu var ?  Hemen toptancozumler@arabayaservis.com'dan destek alın.