Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Taze Limon Sıkacağı Vague Design 720329

Son 48 Saatte Satılan : 60 Adet
%55
TL123,95 TL56,00Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : AKRİLİK 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Vague Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan TASARIMI , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 12 x 5 cm

Şeffaf kuş tasarımı
Kullanımı kolay ve temiz
Limonlar doğrudan meyveden sıkılır ve lezzetli yemeklerinize en taze meyve suyunu en sihirli şekilde sunmak için tariflerinizi değiştirir.
Zarif kuş benzeri tasarım, bir limon dilimi içine konur ve basit bir basışla limonatayı anında içebilirsiniz. mutfak için sofistike bir alet.
Akrilik limon sıkacağı ile meyve suyunu daha sonra kullanmak üzere buzdolabında saklayabilirsiniz. Gıda israfını azaltır.
Daha uzun süreli kullanım için her kullanımdan sonra durulayın ve kurulayın.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar