Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion İşaretleme Kalemi Dövme Kaş Dudak Beyaz 2 ADET 720394

%56
TL269,99 TL119,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan BEYAZ rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Vücut için güvenlidir ve CE belgelidir., cilt üzerinde net bir şekilde işaretlenmeye ve konumlandırılmaya uygundur ve cilt üzerinde kullanımı güvenlidir
Dövmecilerin dövmeli kısımları hızlı ve doğru bir şekilde tanımlamasına yardımcı olmak için esas olarak kaş dövmelerinden veya dudak beyazlatmadan önce kullanılır.
İnce uçlar, dövme sanatçılarına veya yeni başlayanlara uygun, doğru, temiz çizgileri kolayca çizebilir.
İyi su geçirmezlik performansı, dövme yaparken solması kolay değildir. Mükemmel çizgiler oluşturmak için piercing veya dövme alanlarını bölmek için kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar