Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Tıraş Makinesi Kayma Sıcaklık Titreşim Kavrama Düzeltici 718781

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 497 Adet
%35
TL199,95 TL129,95
Ürün Özellikleri : Traş makinesi ve düzeltici dahil değildir.

Materyal : Yüksek kaliteli silikon, gerilebilir malzeme.

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Absolute Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 5,5 x 4,5 cm - %20 oranında daha esneyebilir

Kaymaz tasarım, yumuşak dokunuş.
Saç kesme makineniz için ısıya dayanıklı ve koruyucu.
Ev veya salon kullanımına uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Yüksek ısınmanın verdiği rahatsızlığı, elinizin kaymasını, titreşimi daha az hissetmenizi sağlayarak konfrolu kullanım sağlar

UNIVERSAL TASARIM : çoğu kesme makinesine ve düzelticiye uyacaktır. Bantlar gerilebilir ve diğer uygulamalarda kullanılmasına izin verir.

KAVRAMA VE DAHA FAZLA KONTROL : Kaymaz kavrama bantları, uzun süre çalışmayı daha rahat hale getirir ve kesme makinenizin elinizde daha dengeli kalmasına ve kaymasını önlemeye yardımcı olur.

ISIYA DAYANIKLI : Zorlu çalışma koşullarında elinizi serin ve stresten uzak tutar. Ayrıca titreşimi azaltabilir ve temizlenmesi çok kolaydır. Saç kesme makinesi veya düzeltici çok ısındığında ısıdan kaynaklanan Rahatsızlığı önler.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar