Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kuaför Cam Sprey Şişesi 720084

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 105 Adet
%49
TL169,95 TL85,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal :  cam 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Salon Professional Serisi olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 18 x 6,5 - 320 ml 


ÜSTÜN KALİTE - Bu BÜYÜK sprey şişeleri, yüksek kaliteli cam'dan  yapılmıştır, dayanıklıdır, kırılması kolay değildir, yeniden doldurulabilir ve tekrar kullanılabilir. Ve bu boş şişeler ısıdan kırılmaya ve bükülmeye karşı dayanıklı olabilir.

ÇOKLU SPREY ŞİŞELERİ : Tüm kişisel ve ev ihtiyaçlarınız için mükemmel kullanılabilirliğe sahiptir. Bu plastik sprey şişeleri Evin etrafındaki temizlik solüsyonları, araba detaylandırma, temizlik dezenfekte, kuaförlük, buğulama ve sulama tesisleri, ütüleme, çamaşırhane, barbekü ve vücuda püskürtme vb, kolonya, dezenfekta n, çiçek suyunu ve diğer sıvıları buğulamak için idealdir. Sadece güvenle kullanın.

ETİKETLEME İÇİN ŞEFFAF : Şeffaf sprey şişeleri, ürünlerinizin kolayca görülebilmesini sağlar. Ve vidalı kapaklar, tüm ürünlerinizin sonsuz bir şekilde yeniden doldurulmasını sağlamak için kolayca açılır.

NEDEN ŞİŞELERİMİZİ SEÇMELİSİNİZ- Yeni tip kalınlaştırıcı cam  malzeme, sprey şişelerinin daha şeffaf olmasını sağlar. Nano nozül tasarımı, spreyi temiz, ince ve homojen hale getirir. Şişenin ağzındaki sıkı tasarım ve ince çizgiler, şişenin sızmasını imkansız hale getirir. Ancak yine de seyahatlerinizde sorun yaşamamanız için kullanmadan önce bir miktar su doldurup sızıntı testi yapmanızı öneririz.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar