Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Sedye Örtüsü SPA Salon Ağda 20 ADET 719973

Son 48 Saatte Satılan : 665 Adet
%56
TL283,95 TL124,00


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 20 Adet, TransForMacion Blazina Bores Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Sedyeler için özel olarak tasarlanmış, elastik ve dayanıklı bir örtüdür. Bu örtü, sedye yüzeyini korurken hijyen sağlar ve temizlik işlemlerini kolaylaştırır. Dayanıklı malzemesi ve elastik yapısı sayesinde sedyeye sıkıca oturur ve güvenli bir şekilde kalır.
Elastik Tasarım: Örtü, sedyenin kenarlarına sıkıca oturacak şekilde lastikli bir yapıya sahiptir, kayma yapmaz ve sabit kalır.
Dayanıklı Malzeme: Yüksek kaliteli ve dayanıklı kumaştan yapılmıştır, uzun süreli kullanım için idealdir.
Hijyenik Koruması: Sedye yüzeyini kir, leke ve sıvılardan korur, temizlik işlemlerini kolaylaştırır.
Evrensel Uyumluluk: Standart boyutlardaki sedye ve sedyelerle uyumludur, geniş kullanım alanına sahiptir.
Kullanım Önerileri: Örtüyü sedyenin üzerine gerin ve elastik kenarları sedyenin altına sıkıca yerleştirin.
Ağda salonları, SPA, Salonlar, tıbbi tesisler, acil durum odaları, ambulanslar ve diğer sağlık hizmeti sağlayan yerler için mükemmel bir seçenektir. Hijyenik koruma sağlarken sedyelerinizi temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar