Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Pedikür Salon Havlusu 100 Ad 719888

21 Nisan 23:59'a Kadar İndirimli Son 7 Günde Satılan : 660 Adet
%54
TL425,40 TL195,11


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal :  Pamuk

Adet / Renk / Tasarım : 100 Adet, TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 40 X 80 CM 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Manikür, Pedikür salonları, protez tırnak uygulamaları, profesyonel ve amatör uygulamalarda temizlik, kurulama amaçlı kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Tek kullanımlık kuru havludur. Belirtilen özelik yanısıra bir çok alanda temizlik havlusu olarak kullanılabilr. Tezgahtan, cama kadar!

YUMUŞAK MATERYAL : Manikür/Pedikür/Tırnak havlusu yumuşak ve rahat, cilde yakın ve dokunması rahat, kaliteli, orta ağırlık ve uygun kalınlıkta yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır, katlanabilir istediğiniz zaman, taşımanız ve kullanmanız için uygundur

TEK KULLANIMLIK HİJYENİK TASARIM : Manikür/Pedikür/Tırnak havlusu tek kullanımlık bir tasarımdır ve kullanımı kolaydır. Ellerinizi rahat bir HAVLU alanına koyun, ellerinizi temiz tutun. Manikürcüler veya kişisel manikür masa örtüleri için çok uygundur, rahat ve uygun bir ölçüye sahiptir.

GÜÇLÜ SU EMME : Manikür/Pedikür/Tırnak havlusu güçlü pozitif su emilimine sahiptir. Ayrıca masayı silmek için bir bez olarak da kullanılabilir. Makinede yıkamaya gerek yoktur, kullanımı basit ve kullanımı kolaydır.

UYGULAMA : Manikür/Pedikür/Tırnak havlusu tırnak salonları, güzellik salonları veya diğer yerler gibi herhangi bir yer için uygundur. Herhangi bir profesyonel manikürcü veya acemi için mükemmel bir araçtır. Size hoş bir tırnak sanatı deneyimi sağlayabilir. Fırçaları ve aletleri silmek ve temizlemek için de harika.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar