Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Saç Boncuk Uzatma Keratin Tığı Misina Seti 720393

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 1104 Adet
%46
TL174,95 TL94,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik + Ahşap Sap 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet (2 model) , TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : Misina 23 cm(tel 12.5 cm) + iğne 10.7 cm 

Kuaförler ve saç merkezleri için tasarladığımız İğne Geçirici, Silikon mikrolink boncuklar ve tüyler için Çekme Kanca Aracı olarak kullanılmaktadır.
Bu set, saça boncuk ekleme, saç ekleme işlemleri keratin uygulamaları, saç uzatma vb için özel olarak tasarlanmıştır. Mikro bağlantılı halkalardan saç çekmek için iğne aleti uygulanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar