Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Raflı Kuaför Arabası Absolute Professional 720209

Son 48 Saatte Satılan : 50 Adet
%14
TL3.499,95 TL2.999,95


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : PLASTİK + ÇELİK 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) Yükseklik 88 cm + Genişlik 30,5 cm + Yan raflarla birlikte genişlik 53,5 cm +  Derinlik 27 cm

Geniş Uygulamalar - Salon Arabamız, kuaförler, berberler, Güzellik merkezi, Dövme, spa, tırnak merkezleri için uygundur. Sıklıkla kullanılan saç kurutma makinesi boyama kasesi sprey şişesi her türlü tarak ve fırçalar Mobil Salon Arabası'na yerleştirilebilir.

Çok Fonksiyonlu - Tekerlekli Salon Arabası, 4 ek depolama çekmecesine sahip çok işlevli bir çalışma tezgahıyla donatılmıştır. Profesyonel çalışma tezgahında çeşitli farklı alet saklama yuvaları bulunur. Saç kurutma makineleri, saç boya kaseleri ve fırçaları, saç kesme makineleri ve çeşitli tarak spreyi şişelerinin tümü yuvalara yerleştirilebilir; bu da Salon Arabasını verimliliği artırmanın ve çevreyi temiz tutmanın harika bir yolu haline getirir.

Malzeme - Bu Tekerlekli Salon Arabası Arabasının ana çerçevesi yüksek kaliteli plastik ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. İş sırasındaki tüm aletleri yüklemeye yeterlidir. Salon Arabası dört evrensel tekerlekle donatılmıştır, itme sesi çok küçüktür ve dayanıklıdır.

Kuaför arabası, kuaför salonlarında aletlerin saklanması için yaygın olarak kullanılmaktadır. Araba, onu ustanın ihtiyaç duyduğu yere taşımanıza olanak tanıyan tekerleklerle donatılmıştır. Ek yan raflar, kuaförlük aksesuarlarının saklanacağı alanı önemli ölçüde artırır. Kuaför arabası, gerekli tüm aletleri rahatça yerleştirmenize olanak tanıyan çok sayıda raf ve çeşitli konfigürasyonlarda girintilerle donatılmıştır: fırçalar, saç maşası, saç kurutma makinesi, düzleştirme ütüsü. Kompakt, kullanışlı, işlevsel bir araba, stilistin çalışmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak ve işyeri düzenli görünecek.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar