Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Ahşap Baston Eskitme Tasarım 720116

Son 48 Saatte Satılan : 977 Adet
%47
TL274,95 TL144,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Kayın Ağacı Ahşap

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet

Ölçüler : 90 CM X 21 MM

Tek Parça Yürüme Bastonu : Tek parça imal ettiğimizden, sap ve şaft bağlantı noktalarından kırılmaz. Kadınlara ve erkeklere yönelik tüm ahşap bastonlarımız gibi, kaymaz kauçuk baston uçla birlikte gelir.


Güvenilir Bir Ortak : Ahşap yürüme bastonu tek parça ahşap yürüme bastonları metal bastonlara göre daha güçlü, daha dayanıklı ve daha doğaldır.

Eskitme Ahşap Yürüme Bastonu: El işçiliği ile ayrı ayrı kurutulur, zımparalanır ve ardından yüksek kaliteli, hava koşullarına dayanıklı bir kaplama püskürtülür. Tahta baston daha çok bir sanat eseri gibidir, onu donattığınızda yaşlı bir adamdan ziyade bir beyefendi olursunuz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar