Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Metal Sibop Kapağı ValveLock Design 429064

Son 48 Saatte Satılan : 40 Adet
%44
TL122,95 TL68,95Ürün Özellikleri :

Materyal : Alüminyum

Adet / Renk / Tasarım : 5 Adet, TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Sürüş sırasında stabilite ve koruma sağlamak için ağır hizmet koruması sunar.
Bu kapak lastik valfleri, hava sızıntısını önlemeye ve toz, kir, kir ve yol döküntülerini düzgün bir şekilde dışarıda tutmaya yardımcı olmak için gelişmiş bir koruma sağlar.
Valve-Lock bugün mevcut olan en iyi lastik valf kapaklarını sunar çünkü her parça, güvenebileceğiniz sıkı bir uyum için sıkı kilitlenecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
Arabalar, kamyonlar, SUV'lar ve RV'lerin yanı sıra bu metal valf gövdesi kapakları arazi bisikletlerinde, yol bisikletlerinde, motosikletlerde ve daha fazlasında kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar