Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Dondurma Çubukları Ahşap Ev Yapımı 100 ADET 719550

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 998 Adet
%63
TL149,95 TL54,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR/DONDURMA ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Ahşap 

Adet / Renk / Tasarım : 100 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 14 cm 

Çoklu kullanım : 100 adet, işleri daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için buradalar. El sanatları, proje buzları, dondurmalar, tatlılar ve çoğu madde için aplikatör olarak kullanılabilir.

Buzlar, dondurmalar, kekler ve tatlılar için kullanılabilir. Öğleden sonralarınızı bu dondurma çubuklarıyla aileniz ve arkadaşlarınızla anılar yaratarak geçirin. Sadece onları içeri sok ve tadını çıkar!

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli bir araç : yeni şeyler öğrenmek ve eğlenmek için yaratıcı gereç. El işi yapmaya yönelik bu ahşap çubuklar aritmetik, okul el sanatları, ev projeleri ve dekorasyon için kullanılabilir. Elveda, sıkıcılık. Merhaba eğlence !

Mükemmel deneyim için güvenli, sağlam, sürdürülebilir ahşap popcical stix. Yuvarlatılmış kenarlı ve kıymıksız ahşaplı çocuk dostu karıştırma çubukları sayesinde kötü durumlar yaşanmaz. Bunlar zor kırılan çubuklardır, dolayısıyla herhangi bir aksilik yaşanmaz ve üzerinize düşeni yapmanıza yardımcı olacak çevre dostudur.

Çok Fonksiyonlu El Sanatları Çubukları: Ahşap el işi çubukları, el işi malzemeleri, mum seti, numune çantaları, buzlu şeker torbaları, ahşap kutu yapımı, oyuncak kutusu ve ahşap ev gibi birçok şekilde kullanılabilir. Yetişkinler bunu ağda aplikatörü olarak da kullanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar