Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Şeker ve Ölçü Kaşığı 4 ADET Vintage Design 720418

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 990 Adet
%42
TL113,95 TL65,99Ürün Özellikleri :

Materyal : Bakır+Zamak

Adet / Renk / Tasarım : 4 Adet, TransForMacion Vintage Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan GÜMÜŞ rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 10CM UZUNLUK X 3 cm ÇAP 

Şeker kaşığı yanısıra baharat ve ölçü kaşığı olarak da kullanılabilir.

Ağız sulandıran harika turtalar, kekler ve kurabiyeler pişirmek için hassas ölçümler gerekir - ve bu tek 1/8 ölçü kaşığı istediğiniz doğruluğa sahiptir. Dar baharat kavanozlarına ve teneke kutulara kolayca sığar.


EVDE PROFESYONEL ŞEFİN KALİTESİ: Güzel cilalı, cilalı zamak/ bakır kaşığımız profesyonel bir şef kalitesidir ve ticari mutfaklarda, ev fırıncıları ve aşçıları tarafından kullanılabilir. Hayatınızdaki o özel şefi şık ve pratik bir hediye ile şımartın!
paslanmaz, korozyona karşı dayanıklıdır ve asla yıpranmayacak şekilde doğrudan kaşığın üzerine kazınmış işaretlere sahiptir.


MUTFAKTA ZAMAN TASARRUFU: Sıvı ve kuru malzemeleri (tuz, biber, baharat, kimyon, biberiye vb.) ölçmek çocuk oyuncağı olmanın yanı sıra hızlı ve kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar