Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Çelik Süzek 34 cm P. Çelik 720339

Son 48 Saatte Satılan : 1000 Adet
%54
TL195,95 TL89,20Ürün Özellikleri :

Materyal : 304 Paslanmaz Çelik- Ortalama Kullanım 50 yılI bulabilir

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet,  resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 34 cm çap  x 5 cm yükseklik


Üstün Kalite: Bu mutfak kevgiri, gıda sınıfı, paslanmayan, güvenli, lekelenmeyen ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dayanıklı ve sağlam yapısı uzun ömürlü kullanım sağlayarak size güvenilir bir mutfak arkadaşı sağlar.

Çok Yönlü ve Pratik: 2 mm filtre gözenekli tasarıma sahip bu meyve yıkayıcı, pirinç, fasulye ve mercimek gibi çok çeşitli tahılları yıkamak için mükemmeldir. Eşit aralıklı drenaj delikleri, hızlı drenaj sağlayarak ev aşçıları veya profesyonel şefler için işi kolay ve güvenli hale getirir.

Temizlemesi Kolay: Bu pirinç yıkama kabı, kolay temizlik için pürüzsüz ve parlak bir yüzey sağlayan, aynayla parlatılmış bir iç kısma sahiptir. Akan su altında yükselterek veya bulaşık makinesine yerleştirip kurutarak kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Verimli ve Güvenli: 304 paslanmaz çeliğin saten kaplamalı iç kısmı ve ayna cilalı dış yüzeyi, yumuşak bir dokunuş ve görsel olarak çekici bir tasarım sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar