Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Zamanlayıcı Kronometre 720060

Son 48 Saatte Satılan : 103 Adet
%48
TL261,95 TL135,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. Çerçeve renklerinde farklılıklar olabilir

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :   7,2 X 6,5 CM derinlik 2 cm 


YÜKSEK KALİTE: ABS plastik dış korumalı, kırılması kolay olmayan ve uzun kullanım süresi; LCD geniş ekran, sayılar daha nettir; Plastik düğmeler kirlenmesi kolay değildir, güçlü bir dokunuşa sahiptir.

UYGULAMA KAPSAMI: Küçük zamanlayıcı güçlüdür. Yemek pişirirken, ders çalışma, güzellik, spor, toplantı, vb. ayarlamak için kullanılır. Size zamanında hatırlatabilir, böylece endişelenmenize gerek kalmaz.

TASARIM: Zamanlayıcının arkasında istenildiği zaman düz bir yere yerleştirilebilen bir stand bulunmaktadır; Adsorpsiyon mıknatısı ile evdeki buzdolabına, demir içeren nesnelerin üzerine takılabilir.

ÖZELLİKLERİ VE KULLANIMI: Zamanlayıcı ekranı net olmadığında veya ses zayıfladığında AAA pili değiştirin. Pil kapağını kaydırarak açın, pili çıkarın, pilin artı ve eksi kutuplarını ayırt edip yerine yerleştirin, ardından pil kapağını orijinal konumuna geri itin.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar