Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Çocuk Diş Fırçası 2-6 Yaş 2 Lİ Paket 718796

Son 48 Saatte Satılan : 21 Adet
%42
TL117,95 TL67,99Ürün Özellikleri :

Materyal : Yumuşak silikon + Plastik sap

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Sella Tramonte Design olarak tasarladığımız, ürünü (2 renk kombinasyon) gönderiyoruz

Ölçüler : 9 x 4.5 cm

Kullanışlı U-şekilli Fırça Başlığı Tasarımı: 2-6 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN TADSARLADIĞIMIZ, geleneksel diş fırçasından farklı olarak diş fırçamız, çocukların hassas dişleri için özel olarak tasarlanmış, dişleri 360 derece fırçalayıp temizleyebilen benzersiz bir U-şekilli fırça başlığıdır. Çok katmanlı kıl tasarımı dişlere tam koruma sağlar.

Rahat Sap: Güzel yürümeye başlayan çocuk diş fırçası sapı, kaliteli plastikten yapılmıştır, güçlü ve dayanıklıdır; Diş fırçalarken sıkıca kavranabilen, çocukların ellerine uygun boyutta, hafif ve uygulaması rahat olarak tasarlanmıştır.

Güvenlik Bakımı: Bebek diş fırçası, çocuğunuzu nazikçe temizlemek için yumuşak kıllar kullanır, yumuşak fırça başlığı ulaşılması zor alanlara erişmeye yardımcı olur ve daha kapsamlı bir temizlik sağlar, ayrıca annelerin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar.

Basit Adımlar: Sıradan bir diş fırçasıyla diş fırçalamak çocuklar için sancılı olabilir ve bu da dişlerin sağlıksız olmasına yol açabilir. Bu diş fırçası kesinlikle çocuklarınıza dişlerini düzgün bir şekilde nasıl fırçalayacaklarını ve sağlıklı bir ağza sahip olacaklarını öğretmenize yardımcı olacaktır! Diş macununu fırçanın etrafına sıkmadan önce çalkalayın, ardından çocuğunuzun ağzına koyun ve soldan sağa doğru sallayın. Kullandıktan sonra durulayın.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar