Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kuaför Saç Boyama Balyaj Folyo 60 mt 720389

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 1111 Adet
%35
TL452,95 TL292,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Alüminyum Folyo 

Adet   : 1 top 

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 15 cm x 61 metre uzunluk - 900 gram


GENİŞ KULLANIM ALANI : Pro S Serisi Açılır Folyo tüm kullanımlar için evrensel tasarımına sahiptir. Saç boyama, Balyaj, Highlight vb işlemler için uygundur

PREMIUM KALİTE: S Serisi folyo levhalar, daha yumuşak ama aynı derecede dayanıklı bir levha oluşturan en yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

DAYANIKLILIK : Saç folyosu levhalar kesme veya yırtılma gerektirmez ve hizmetin bütünlüğünden ödün vermeden herhangi bir şekle bükülebilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar