Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Nano Maskara Fırçaları Esnek 25 ADET Absolute 720348

Son 48 Saatte Satılan : 1000 Adet
%53
TL124,95 TL58,78Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : 25 Adet, TransForMacion Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 10 cm 

Kirpik ve kullanım isteğinize uygun olarak şekil alabilir NANO fırçalı özelikte tasarladık.

Maskara Aplikatörleri:Transformacion Absolute Professional Premium Maskara Aplikatörleri üstün performans için yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu paket kişisel ev kullanımı, seyahat, güzellik salonları ve diğer makyaj etkinlikleri için idealdir.

Maskara Çubukları: Maskara çubuğu kılları, kısa maskara uygulamasından önce ve/veya sonra kirpikleri ayırmaya yetecek kadar yumuşak ve yumuşaktır.

Makyaj Araçları: Bu makyaj aplikatörleri kirpikleri kıvırmayı ve kaşları taramayı kolaylaştırarak kirpik köklerinin daha net ve daha doğal olmasını sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar