Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Lifting Maskara Kirpik Micro Stick Fırça 100 Adet 717009

ONESTEP PREMIUM Son 7 Günde Satılan : 26 Adet
%44
TL124,95 TL69,95


ONESTEP PREMIUM Bu ONESTEP PREMIUM ürününden 6 ve üzeri adette %10 , 100 ve üzeri %20 indirim alırsınız. Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki Renk örnek, sarı, kırmızı, mor, mavi gibi renkler gönderilebilir.

Ne Alacaksınız ? 100 adet paket 

Ölçüler :  9 cm x 1 mm- Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Makyaj alanı : Maskara, lifting, kirpik temizliği, Kirpik uzatma, manikür, kaş, makyaj, tırnak sanatı, makyaj uygulaması, lip uygulamaları, rujlarda dudak renginin veya parlaklığının pürüzsüz bir şekilde kaplanmasını sağlar. Solüsyonunuzu tutar, damlama, dökülme ve israfı önler

MAKYAJ DIŞI ALANLAR: lifting, kalıcı, elektronik temizlik, boya, el işi, takı temizliği, diş uygulaması, elektronik temizlik, boyama, sanat ve el sanatları ve çok sayıda proje için mükemmeldir.

TİFTİKSİZ : Tüy bırakmayan uzun uçlu mikro fırça çubuğu, temiz, hijyenik, dayanıklı ve verimli fırça uçlu, tek kullanımlık bir aplikatördür.

MAKYAJ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANDI : Makyaj için Özel Olarak Tasarlanmıştır - Mikro fırça, istenmeyen kaş tozu, göz farı, kirpik uzantıları veya göz altı astarları ile yapılan herhangi bir aksiliği gidermek için mükemmeldir, mükemmel bir makyaj yapar.

BÜKÜLEBİLİR : Mikro fırçanın ucu bükülebilir. Mikro sürüntüler, belirli bir alana kolay erişim sağladığı için ayrıntıları temizlemede iyi bir araçtır. Klavye ve kulaklık boşluğu gibi küçük boşlukları bu mikro fırçalarla temizleyebilirsiniz.

MALZEME : Tek kullanımlık mikro aplikatör fırçası kısa tüylerden yapılmıştır. . Jel veya krem ​​uygulamak için ideal mikro aplikatör fırçası.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 Bunları da aldılar