Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Tırnak Süsleme Swarovski Taşlar 720369

%72
TL262,99 TL73,47


Tükenmek Üzere
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : Paketteki ortalama 600 adet taşı, TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız tasarımı, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler  ) :  0,5 mm ile 1.5 mm arası değişken ölçülerdedir.

Tasarım Renkli AB kristal tasarımı, AB kaplama, tırnak yapay elmaslarını gökkuşağı gibi göz kamaştırır ve parlaklık, tırnaklarınızı daha lüks hale getirir.


Yüksek Kalite : Tırnak kristali, tırnaklarınızı parlak ve çekici kılan, saf ve şeffaf, yüksek kaliteli K9 camdan yapılmıştır; AB kaplama her yüzeye herhangi bir çizik olmadan sıkı bir şekilde bağlanır.
Geniş Uygulama alanı : - Bunları evinizi, cep telefonu kılıflarınızı, gözlüklerinizi, kartlarınızı süslemek için de kullanabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar