Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Parmak Yumuşatma 2 ADET Manikür Kasesi 717565

Son 48 Saatte Satılan : 826 Adet
%52
TL179,95 TL86,99Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Plastik

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Blazina Bores Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 14 x 7 cm

PRATİK TASARIM : Oluk tasarımı, el şekline uyum sağlar, böylece beş tırnağınız uygun şekilde yerleştirilir ve kullanımı kolaydır.

SICAKLIĞI TUTAN TASARIM : Eller yerleştirildikten sonra doğal olarak kapalı bir alan oluşturabilir. Kışın, yumuşatma etkisini arttırmak için su sıcaklığı uzun süre korunabilir.

YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : Yüksek kaliteli PVC malzemelerden yapılmıştır, tek parça kalıplama, ek boşluğu yok, su sızıntısı endişesi yok, dayanıklı ve yüksek sıcaklıklarda deforme olmaz.

KOLAY TEMİZLİK : Kapağı ve taban kapağı, iç temizliğini kolaylaştırmak için kolayca ayrılabilir.

KÜÇÜK VE KULLANIŞLI : Evde manikür, oje çıkarma vb gereksinimlerini karşılayan büyük bir kapasiteye sahiptir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar