Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Blanc 3 Modelli Protez Takma Tırnak Kesici

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL238,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :
Materyal : Paslanmaz Çelik

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ölçüler :

GENİŞ KULLANIM ALANI : Akrilik tırnakları, jel tırnakları, takma tırnakları, yapay tırnakları, takma tırnakları vb. kesmek için kullanılır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış profesyonel akrilik tırnak makası - uzun süre dayanacak kadar keskin olduğundan emin olabilirsiniz. Akrilik tırnak makası hafiftir, ergonomik olarak tasarlanmış sap ile kullanımı rahattır. Ayrıca paslanmaz yay uzun süre kullanılabilecek kadar güçlüdür.

FARKLI KESİM STİLLERİ : U-şekilli ayar bıçağına sahiptir: iyi kesebilir, düz kesim, yuvarlak kesim, kesim açısını ayarlayarak tırnaklarınıza uyacak şekilde farklı şekiller kesebilir.

Tırnak ucu düzeltici profesyonel tırnak aletleridir: ister manikür salonu, manikür dükkanı veya evde kişisel tırnak sanatı için olsun, farklı boyutlardaki takma tırnakları hızla keserek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM : :Kompakt ve profesyonel, Akrilik tırnak kesme makinesinin taşınması kolaydır ve onu çıkarmak için taşınabilir. Tırnak sanatını sevenler için veya ev kullanımı ve salon kullanımı için idealdir. Tırnak sanatınızı her zaman her yerde yapabilirsiniz.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar