Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Çelik Tırnak Törpüsü 2 adet Solingen Profesyonel

%53
TL124,99 TL58,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Solingen Profesyonel olarak tasarladığımız bu ürünü Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : % 100 Çelik  

ADET : 2

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Her zaman çantanızda taşıyabileceğiniz kadar ince tasarıma sahiptir. Yer kaplamaz

DAYANIKLI PASLANMAZ ÇELİK -Tırnak törpüleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Çift taraflı tırnak törpüsü, uygulaması kolaydır. Kaymayı önler ve büyük bir kaldıraç sağlar, süreci daha sorunsuz hale getirir.

PROFESYONEL MANİKÜR ARAÇLARI -Tırnak tedavisi, tırnak uzatma ve manikür işlemlerinden önce tırnakları törpülemek için profesyonel tırnak törpüsüdür.
 
Doğal tırnakları, sahte tırnakları, tırnak uzantılarını dosyalamak için kullanılabilir. Bu tırnak törpüleri, tırnağı istediğiniz şekil veya uzunlukta kolayca şekillendirmenize yardımcı olur, tırnaklarınızı iyi durumda tutar.
 
SALONLARDA VE EVDE GEREKLİ -Genel manikür amaçlı, evcil hayvan bakımı, ağaç işleri ve salon kullanımı için de mükemmeldir. Profesyonel salonların kullanımına ve evde günlük tırnak sanatına uygun tüm dosyalama ihtiyaçlarınız için harika. bazen artık bir güzellik salonunda çok pahalıya mal olmanıza gerek yok.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar