Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Manikür Pedikür Tırnak Et Pensi Solingen Profesyonel 718232

Son 48 Saatte Satılan : 533 Adet
%43
TL179,95 TL102,99Spesifikasyonlar :

Materyal : % 100 Paslanmaz Çelik 

Ölçüler : 11,5 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Premium Paslanmaz Çelik: Tırnak Eti Penselerimiz, uzun ömürlü bir kesme kenarı sağlamak için %100 Cerrahi kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kartal ağız şeklindeki keskin bıçaklar, gelişmiş doğrulukla gerçekleştirmek için ince bir şekilde elle eğelenmiş ultra incedir. Hem kadınlar hem de erkekler için tırnak bakım setinde mutlaka bulunması gereken bir alet.

Profesyonel çene bıçakları : Profesyonel çeneli manikür kesici , tırnak etlerini kesmek için kolaylık ve ölü deri, tırnakların veya ayak tırnaklarının etrafındaki en küçük alanları bile temizlenebilir.

Ergonomik Tasarım : Sapın ergonomik tasarımı, tutarken ve keserken size daha fazla kontrol ve kavrama sağlar. Üstün kaliteli yay, pürüzsüz, rahat, daha fazla doğruluk ve kolay kesme işlemi sağlar.

Temizlemesi Kolay : Kullandıktan sonra bıçakları alkolle silmeniz yeterlidir.

Sorunsuz Tırnak Bakımı : Bu v-kütikül makası, aşırı büyümüş tırnak derisini en küçük tırnak etlerini bile kolaylıkla ve acı çekmeden etkili bir şekilde keser. Çekmek yok, çekiştirmek yok! Kadınlar/erkekler için manikür ve pedikür yapmak için tırnak bakım setinde önemli bir araç.

Kullanımdan sonra tırnak makası setini düzenli olarak temizleyin. Gerektiğinde paslanmadan sterilize edebilirsiniz. Temizledikten sonra kağıt havlu ile kuruladığınızdan emin olun.
Tırnağınıza veya batık tırnağınıza hitap eden güvenilir bir manikür aleti. Bu manikür kesicideki ultra ince, süper güçlü kesme çeneleri, küçük ölü deri ve tırnak parçalarını çıkarmayı çok kolaylaştırır.

Mükemmel Çene Boyutu : Profesyonel manikür makasımız, tırnakların etrafındaki küçük alanlarda bile, çekmeden temiz bir tırnak etini kesmek için mükemmel bir tutuş sağlayan tasarlanmıştır, tutamaklar sadece ihtiyaç duyan esnek ve verimli bir Yay Hareketi ile kalibre edilmiştir. pürüzsüz düzeltme için en ufak bir baskı, manikür ve pedikür kullanımları için harika bir kozmetik araçtır.

Ergonomik Sap Tasarımı  Avucunuza rahatça sığacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır, bu da manikür düzelticiyi tutmayı ve kontrol etmeyi kolaylaştırır ve size sürekli kullanım için mümkün olan en iyi hareket aralığını sağlar.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bunları da aldılar