Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Mini Tırnak Törpüsü Paslanmaz Çelik Solingen Profesyonel 718178

SON 48 SAATTE SATILAN : 68 Adet
%41
TL84,95 TL49,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Solingen Profesyonel olarak tasarladığımız bu ürünü Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : % 100 Paslanmaz çelik - Ortalama kullanım ömrü 5 yıldır 

ADET : 1 

ÖLÇÜLER : 11.6 cm

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Mini-Kısa seyahat tip tırnak törpüsüdür. Her zaman çantanızda taşıyabileceğiniz kadar ince ve mini tasarıma sahiptir. Yer kaplamaz

DAYANIKLI PASLANMAZ ÇELİK -Tırnak törpüleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Çift taraflı tırnak törpüsü, uygulaması kolaydır. Kaymayı önler ve büyük bir kaldıraç sağlar, süreci daha sorunsuz hale getirir.

PROFESYONEL MANİKÜR ARAÇLARI -Tırnak tedavisi, tırnak uzatma ve manikür işlemlerinden önce tırnakları törpülemek için profesyonel tırnak törpüsüdür.
 
Doğal tırnakları, sahte tırnakları, tırnak uzantılarını dosyalamak için kullanılabilir. Bu tırnak törpüleri, tırnağı istediğiniz şekil veya uzunlukta kolayca şekillendirmenize yardımcı olur, tırnaklarınızı iyi durumda tutar.
 
SALONLARDA VE EVDE GEREKLİ -Genel manikür amaçlı, evcil hayvan bakımı, ağaç işleri ve salon kullanımı için de mükemmeldir. Profesyonel salonların kullanımına ve evde günlük tırnak sanatına uygun tüm dosyalama ihtiyaçlarınız için harika. bazen artık bir güzellik salonunda çok pahalıya mal olmanıza gerek yok.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

 

 

 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar