Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 3 Modelli Protez Takma Tırnak Kesici Solingen Professional 719274

Son 48 Saatte Satılan : 103 Adet
%42
TL112,95 TL65,99Ürün Özellikleri :

Materyal : Paslanmaz Çelik + Silikon kaplamalı  el tutma bölgesi 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion SOLINGEN PROFESSIONAL olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz.

Adet : 1

GENİŞ KULLANIM ALANI : Akrilik tırnakları, jel tırnakları, takma tırnakları, yapay tırnakları, takma tırnakları vb. kesmek için kullanılır.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış profesyonel akrilik tırnak makası - uzun süre dayanacak kadar keskin olduğundan emin olabilirsiniz. Akrilik tırnak makası hafiftir, ergonomik olarak tasarlanmış sap ile kullanımı rahattır. Ayrıca paslanmaz yay uzun süre kullanılabilecek kadar güçlüdür.

FARKLI KESİM STİLLERİ : U-şekilli ayar bıçağına sahiptir: iyi kesebilir, düz kesim, yuvarlak kesim, kesim açısını ayarlayarak tırnaklarınıza uyacak şekilde farklı şekiller kesebilir.

Tırnak ucu düzeltici profesyonel tırnak aletleridir: ister manikür salonu, manikür dükkanı veya evde kişisel tırnak sanatı için olsun, farklı boyutlardaki takma tırnakları hızla keserek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM : :Kompakt ve profesyonel, Akrilik tırnak kesme makinesinin taşınması kolaydır ve onu çıkarmak için taşınabilir. Tırnak sanatını sevenler için veya ev kullanımı ve salon kullanımı için idealdir. Tırnak sanatınızı her zaman her yerde yapabilirsiniz.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar