Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Silikon Yumurta Fırçası 2 li SET Collezioni Design 719180

ONESTEP DIAMOND SON 48 SAATTE SATILAN : 5 Adet
%46
TL170,95 TL91,95


ONESTEP DIAMOND Bu ONESTEP DIAMOND ürününden sepetinize 12 ve üzeri adette anında %20 indirim alırsınız


NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ? Profesyonel - 2 ADET 22cm uzunluk x 4 x 4 cm fırça ölçülerinde, TransForMacion Collezioni Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. Renklerde değişiklikler olabilir

Ürün Özelikleri :

KALİTELİ SİLİKON : Sürme işlemi sırasında hoş olmayan kokuları ve zararlı maddeleri serbest bırakmayacak olan özel silikondan yapılmıştır.

Yapışmaz silikon başlık ve çok sağlam şeffaf sap ile tasarlanan bu ürün dayanıklıdır ve en sevdiğiniz yemeği hazırlarken tutması kolaydır.
Yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve pişirme sırasında herhangi bir toksik maddeyi eritmez, deforme etmez, rengini bozmaz veya salmaz. Bulaşık makinesi güvenlidir ve size zaman kazandırabilir. Ele yapışmaz veya leke tutmama özelliği temizliği kolaylaştırır. Temizledikten sonra silerek temizleyin.

UYGUN SAKLAMA : Sap ergonomik olarak tasarlanmıştır, ısıya dayanıklı ve kaymaz bir tutuşa, pürüzsüz kenarlara, keskin köşelere sahip değildir ve ellerinizin kesilmesini önler. Kulp ucunda büyük delik sayesinde asmak için tasarlanmıştır. Mutfak duvarında fazla yer kaplamaz.