Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Küllük Tutankhamun Design 2 ADET Dumansız 719017

Son 48 Saatte Satılan : 479 Adet
%50
TL169,95 TL84,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Tutankhamun Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan renk kombinasyonunu birebir gönderiyoruz.  

 Ölçüler : 10 cm uzunluk x üst çap 6,5 x lt çap 5 cm -  

GENİŞ KULLANIM ALANI : Dış mekan, kapalı mekan, ev, teras, ofis, bar, kafe, otel, restoran, çay bahçeleri, büfe vb. için uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Sık sık sigara izmaritlerini dökme sorununu ortadan kaldırır ve kullanımı ve temizliği kolaydır. Sigara küllerine ve izmaritlerine mükemmel uyum sağlar, iç mekan kokusunu azaltır, masaüstünü her zaman temiz tutar ve ailenizin sağlığını korur.


ÜSTÜN KALİTE: Size ağır hizmet tipi bir otomatik küllük sağlamak için yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Ayrıca yanıcı değildirler ve kullanımı güvenlidir. Bunlar yıllarca sürecek en iyi küllüklerdir.

BÜYÜK KAPASİTE : Sık sık sigara izmaritlerini dökme sorununu ortadan kaldırır ve kullanımı ve temizliği kolaydır. Sigara küllerine ve izmaritlerine mükemmel uyum sağlar, iç mekan kokusunu azaltır, masaüstünü her zaman temiz tutar ve ailenizin sağlığını korur.

KOLAYCA SÖNDÜR : Bu yüksek kaliteli küllük kovaları, sigaraları güvenle söndürmek için tasarlanmıştır. Kokuları giderirler ve duman salmazlar. Sigaraları saniyeler içinde söndürün ve arabanızı kokulardan uzak tutun. Sigara izmaritlerini ve küllerini güvenli ve emniyetli bir şekilde tutar.

Kapakta 4 adet sigara tutucu bulunur ve sıkı bir tutuşa sahiptir, düşmez.Bu da küllüğü güvenli ve kullanımı kolay hale getirir. Kül Kovaları, boşaltılmadan önce bir dolu sigara izmaritini kolayca tutabilir ve nemli bir bezle silinebilir.

OTOMOBİLLER İÇİN UYGUNLUK : Çoğu bardak tutucuya uyar. Arabanızın ön veya arka koltuğunda sabit veya açılır araba bardak tutucuları barındırabilir. Artık arabanızda sigara kül tablası olmaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Otomobiller, panelvan, minibüs vb için idealdir. . Taşınabilir ve çok kompakt oldukları için sahile bile getirebilirsiniz. Güvertede veya verandada da bir tane bulundurun. Onları herhangi bir yere götürün. Kül Kovaları aynı zamanda araba çöp kutusu olarak da kullanılabilir.  

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar