Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 160 lik Protez Tırnak Sunum Renk Kartelası 719478


  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : Suni deri dış kaplama 

Adet / Renk / Tasarım : 160 adet boyasız tırnakla birlikte gönderilir. TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Suni Deri ile kaplanmıştır. Yüksek kaliteli malzeme daha dayanıklı hale getirir ve tırnak rengini net bir şekilde gösterir.
160 farklı UV Jel/jel oje rengini sergilemek için geliştirilmiştir. Tırnak sergileme tablosu masa üzerinde durarak yerden tasarruf sağlar. Renkli tırnak sanat cilalarınızı ayırmanıza ve kendi renk ekran tablonuzu oluşturmanıza yardımcı olur.
Kitap şeklinde gelir, kapak su geçirmez ve toz geçirmez, yüksek kaliteli ve şıktır. Protez tırnak uçlarını ekran tablosuna koymak ve müşterilere göstermek kolaydır.
Takma tırnak uçları ile kendi renk tablonuzu oluşturun. Tırnak uçları doğrudan kartın içine konulduğu için kolaylıkla çıkarıp takabilir ve defalarca kullanabilirsiniz. Tırnak sanat cilalarınızı ayırmanız ve müşterilerinize göstermeniz için uygundur.
Tırnak sanatı tasarımı ve oje uygulaması öğrencileri için gereklidir. Tırnak salonu/manikür/pedikür için uygundur, tırnak sanatını uygulamak için de kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar