Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion FritözTencere Cam Kapaklı Essan Design 719835

Son 48 Saatte Satılan : 497 Adet
%48
TL363,95 TL190,00Ürün Özellikleri :

Materyal : Emaye + Cam kapak 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Essan Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz
 
Ölçüler : 24 cm x 9 cm

Döküm malzemenin, üzerine eriyik camın dökülüp kaplandıktan sonra 800 oC gibi yüksek sıcaklıkta fırınlanmasıyla elde edilen EMAYE'den ürettik. Mutfaklarımızda yanmaz-yapışmaz kaplama olarak bilinen birçok malzeme, aslında ocak üzerinde 280oC’ye ulaştığında içerisindeki zehirli kimyasalların salınımına başlar. Dolayısıyla bu kaplar sağlığa zararlıdır. Ancak emaye kaplı ürünler, bu kaplamaların aksine 80C gibi yüksek sıcaklıklarda fırınlandığından, yapı itibariyle daha yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygundur.

Daha iyi sağlık ve dayanıklılık için, yapışmaz ve temizlemesi kolay, Basit bir tasarıma ve iyi işlevselliğe sahiptir. Çıkarılabilir kızartma bölgesine sahiptir.

Tencere kapağ ustaca yapılmıştır, Yağ sıçramasını önler, önce kızartılmış yiyecekleri tavanın kapağına koyabilir, yağın tencereye akmasını bekleyebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Kullanımı süper güvenli, Tenceredeki yağ dışarı sıçramaz ve ellerinizi yanmaya karşı korur

GENİŞ KULLANIM ALANI : Balık, patates kızartması, tavuk kanadı, tavuk budu, patates cipsi vb kızartabilir, Aileniz ve çocuklarınız için lezzetli bir yemek hazırlayabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar