Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Çelik Yumurta Sahanı İndüksiyon Tabanlı Fiola Sole Design 719315

%49
TL429,99 TL218,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal : İndüksiyon Tabanlı % Paslanmaz Çelik - Ortalama Kullanım 50 yıl

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet,  TransForMacion  Fiola Sole design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz.  

Ölçüler :  18 cm çap

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER: Yumurta sahanlarmıız, gıda açısından güvenli, yapışmaz, temizlenmesi kolay, deformasyonu / oksidasyonu etkili bir şekilde önleyen ve elektrikli, gazlı veya indüksiyonlu ocakta kullanım için güvenli olan yüksek kaliteli, uzun ömürlü bakır kullanır!


YAPIŞMAZ VE KOLAY TEMİZLİK: yumurta sahanlarımız, zararsız ve yapışmazbakırdan yapılır ve ek hiç bir malzeme içermez. Pişirildikten sonra suyla temizlenmesi çok kolaydır. Yağ lekelerini kolayca çıkarmak için yumuşak bir sünger veya bez kullanmanız yeterlidir.

EŞİT ISI DAĞILIMI: Paslanmaz Çelik tasarım, ölü bölgeler veya sıcak noktalar olmadan her yerde eşit ısı dağılımı sağlar

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar