Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 5MM Şeffaf Kılçık Tabanca Yedeği 10.000 adet 720338

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 96 Adet
%38
TL384,95 TL239,95Ürün Özellikleri :
 

TABANCA ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR. 

Adet / Renk / Tasarım : 10.000 Adet, 5 MM fine micro kılçık, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz
 

Gelinlikçiler, Türban saç tasarım, saç tasarım,Gelin başlarında kat kat görüntü oluşturma, kuaförler, hassas etiketleme gerektiren giyim ürünlerinde vb yerlerde kullanılabilir. Özellikle de yün, keten, pamuk, denim, polyester ve sentetik elyaflar vb.

Etiket Aksesuar Kitleri, markalı "teşekkür ederim" iğnelerinin takılması için tasarlanmıştır. etiketler, karton, fiyat etiketleri, kağıt etiketler, isim etiketleri, giyim, oyuncaklar, el yapımı sanatlar, el sanatları, giyim, çantalar, bagaj, çoraplar, parti hediyeleri ve daha fazlası için Etiket.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar