Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Pour Over Filtreli Kahve Demliği K.Grafenauer Design 719986

ONESTEP GOLD Son 7 Günde Satılan : 661 Adet
%34
TL469,95 TL309,95


ONESTEP GOLD Bu ONESTEP GOLD ürününden 6 ve üzeri adette %10 , 36 ve üzeri adette %15 indirim alırsınız. Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Isıya dayanıklı ve güçlü kırılma direncine sahip yüksek kaliteli borosilikat camdan üretilmiştir.

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Klade Grafenauer  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 600 ml kapasite  - 15 x 12 cm 


Cam gövde tamamen el yapımıdır.
Ürünümüzde paslanmaz çelik filtre kullanılmıştır.

Temizlik Talimatları ve Uyarılar:
Metal kaşık veya metal nesnelerle cam gövdeye vurmaktan ve cam gövdeyi çizmekten kaçınınız.
Kullandıktan sonra iyice yıkayıp kurulayınız, kapalı alanda saklayınız.
Aşındırıcı temizleyiciler veya çelik fırçalar kullanmayınız.
Bulaşık makinesinde sadece cam gövde yıkanabilir. Filtre elde hassas yıkamaya uygundur.
Mikrodalga veya fırın kullanımına uygun değildir.
Manuel kahve demleme işleminin tatmin edici sonuçlar vermesi için kullanabilirsiniz. Bu araç genellikle demlenmiş kahvenin sonuçlarını karşılamak için bir filtreyle birlikte kullanılır. Üzerine sıcak su dökseniz bile bu alet kullanılan borosilikat cam sayesinde kırılmaz. Kahve demlemek için paslanmaz çelik kahve filtresinin varlığıyla işlevi daha da mükemmeldir.

Özellik
Üzerine dökme tekniğini kullanan bir kahve demleme aracıdır. Demleme sonuçlarını iyi bir şekilde tahliye etmesini ve karşılamasını sağlayan kum saati şeklinde özel olarak tasarlanmıştır. Ortaya çıkan demleme, güçlü karakteri, yoğun aroması, berrak asiditesi ve tatlı tadıyla oldukça farklıdır.

Filtrelerle Tamamlayın
Üzerine dökme yöntemini kullanarak kahve demlemek için bir kahve filtresine ihtiyacınız olacaktır. Ancak kafanızın karışmasına gerek yok çünkü bu kahve sunucusunun satın alınması bir kahve filtresi içeriyor. Filtre paslanmaz çelikten yapılmış olduğundan tekrar tekrar kullanılabilir.

Isıya Dayanıklı Malzeme
Isıya dayanıklı borosilikat camdan yapıldığından endişelenmeden sıcak su dökebilirsiniz. Bunun dışında cam malzeme, kahve demleme işleminin aromalardan veya tehlikeli maddelerden kirlenmeden saf kalmasını da sağlayabilir.

Demlediğiniz kahvenizi dökmenizi kolaylaştırmak için bu kahve sunucusu kesinlikle ergonomik bir ağza sahiptir. Çaydanlığın dışarı doğru çıkan ağzı, içeceklerin yön vererek akmasını sağlar. Ayrıca kahveyi daha iyi dökebilirsiniz.
Geniş kapasite Bu kahve sunucusunu aynı anda birden fazla fincan kahve hazırlamak için 600 ML kapasiteye sahiptir. . Bu, daha fazla kahve çıkarma sonucunu karşılayabilecek kadar büyük olması sayesindedir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar