Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Pizza Tavası Teflon P.Poggioli Design 719519

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
%52
TL320,95 TL154,00


Tükenmek Üzere


Ürün Özellikleri :

Materyal : Alüminyum üzerine teflon kaplama 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion P.Poggioli Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz


Ölçüler : 32 x 2,4 cm 


Non-Stick İç Yüzey Teflon (PTF) Pizza Tavası ısıyı içine absorbe ederek pizzanın kolayca soğumasını önleyerek size sıcak pizza servisi yapma imkanı sunmakta ve ayrıca ısıyı koruma konusunda gayet başarılıdır.
Bir çok pizza üreticisinin beğenisini toplayan Teflon Pizza Tavasına oldukça yoğun ilgi göstermektedir.
En iyi pizza tepsisi istenilen özelliklere sahip olan pizza tepsisidir. Bir tepsiden beklenen özellikler uygun ölçülere sahip olması, yapışmaz bir yüzeye sahip olması, birden fazla malzemeden üretilebilir olması, uzun ömürlü olması gibi özelliklerdir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz