Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 Adet Mangal Eldiveni 422367

20 TEMMUZ 23:59'A KADAR İNDİRİMDE !
KAMPANYA ÖNCESİ FİYATI : 42 TL
%82
TL138,99 TL25,50


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

GIDALAR VE AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Nitril 

Adet / Renk / Tasarım : 6  Adet, TransForMacion N  olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Suya, yağa, lekelere dayanıklı, nitril materyal, barbekü şaheserinizi mükemmelleştirirken, tütsüleme veya ızgarada ellerinizin temiz kalmasnı sağlar.

hijyen, bulaşık, iş, hafif işlerde, koruma, boya, cilt bakım vb gibi bir çok alanda kullanılır. Her iki el için de uygundur. hiç bir şekilde dış faktörleri ele sızdırmaz yüksek esneme özelliği ile giyerken yırtılmaz. Standart latex eldivenlere göre yaklaşık 5 kat daha fazla sağlamdır. Kokusuzdur. Yüksek pürüzlü özel dokusu ile kanal aletleri ve diğer malzemelerin tutuşunda kolaylık sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bunları da aldılar