Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Ciğer Şiş Çubukları 48 cm 10 Adet 720290

Son 48 Saatte Satılan : 1106 Adet
%41
TL119,95 TL70,99Ürün Özellikleri :

GIDALAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Galvaniz  

Adet / Renk / Tasarım : 10 Adet, TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 48 cm 


Kebap/kebap şişlerimiz 4 mm kalınlığındadır ve kare bıçaklıdır, et, karides, soğan ve biber gibi yiyecekler için mükemmeldir. Yeterli genişlik ve kalınlık, şişleri çevirirken yiyeceklerin döndürülmesini kolaylaştırmaz, böylece yiyecekler eşit şekilde ısıtılabilir.

YETERLİ UZUNLUK VE KESKİN UÇ : Kebap/kebap şişi 54 cm dir ve aynı anda yeterli et ve sebzeyi tutabilir, ayrıca normal ızgara uzunluğuna da uygundur. Keskin kafa, et ve diğer sert yiyecekleri delmeyi kolaylaştırır.

YENİDEN KULLANILABİLİR VE KOLAY TEMİZLENEBİLİR : Uzun süre kavrulması gereken yiyecekler desteklenebilir ve kebap şişi normal bambu şiş gibi yanmaz. Böylece yeniden kullanılabilir. Pürüzsüz bıçağın temizlenmesi kolaydır, sadece durulamak veya bulaşık makinesine koymak yeterlidir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar