Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Hamak Monterroso Design 90x180 cm 720267

Son 48 Saatte Satılan : 996 Adet
%45
TL402,95 TL222,00


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :


Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Monterroso Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 90 x 180 cm 


Pamuk halatlı hamak, uzun süreli kullanım için onu en iyi hale getiren üstün kaliteli malzemelerle özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca mukavemeti arttırmak, dayanıklılığı arttırmak ve kullanımı rahat hale getirmek amacıyla sıkı sarılmış %100 bükümlü pamuk ip kullanılarak da tasarlanmıştır.

AĞIRLIK KAPASİTESİ Pamuk halatlı hamak ile ilgili en iyi şey, neredeyse 200 kg ağırlığı hızlı bir şekilde tolere edebilecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Öyleyse arkanıza yaslanın ve düşme korkusu olmadan istediğiniz zaman bu muhteşem pamuk ipli hamağın üzerinde rahatlayın.

Rahat: Pamuklu ipli hamak dayanıklı ve kaliteli malzeme ile tasarlandığından rahat ve rahatlatıcıdır.


DOĞAL RENKTE MEVCUTTUR : Bu klasik güzellik, Doğal renkte mevcuttur

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
Bunları da aldılar