Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Busto Arsizio Göğüs Ucu Gizleme Jel Pedi

SON 48 SAATTE SATILAN : 14 Adet
Barcode: 7430000716799
%79
TL93,95 TL19,44Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Silikon Jel 

Ne Alacaksınız ? 1 ÇİFT (SAĞ-SOL)

Ölçüler : 7 cm çapında x 0.25 mm kalınlık - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Kadınlar için yapışkan silikon meme örtülü sütyen, mahsul üstleri, spor sütyenleri, tişörtler, sırtı açık, askısız ve şeffaf elbise, mayo ve önlüklerin altına giymek için özel olarak tasarlanmıştır. Yüzmede yaygın olarak kullanılır, basiret kıyafeti giyer, sırtı açık, deri elbise, gece elbisesi, düğün fotoğrafları ve fotoğraf taşırken kullanıma uygundur


HER ETKİNLİK VE ÖTESİNDEKİLER İÇİN: Kendinden yapışkanlıdır ve gün boyu güvenli bir oturmayı garanti eder. Yeniden kullanılabilirler, 60 a kadar kullanımla daha uzun süre giymenizi sağlar. Busto Arsizio Silikon pedler ayrıca meme ucunuz için tam koruma sağlar ve onları yerinde tutmak için bol giysiler veya dar elbiseler üzerine giyilebilir ve her kıyafette en iyi şekilde görünmenize yardımcı olabilir.

ŞEKLİNİZE UYGUN MODA: Ultra yumuşak yapısı, en çok ihtiyaç duyduğunuzda sizi örtmek ve her kullanımdan ve elde yıkamadan sonra şeklini ve yapışkanlığını geri kazanmak için tasarlanmıştır. Yeni sabitlenebilen silikon pedimiz Busto Arsizio , meme uçlarınızı gizleyen ekstra tutuş ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Silikon Yaprağı tam oturacak şekilde tasarlanmıştır ve elde yıkanabilir.

KUSURSUZ, DESTEK: Busto Arsizio tahrişi azaltır, giysilerinizi katmanlara ayırmanıza olanak tanır ve pedin giysilerinizden görünürlüğünü azaltır. Sizinle birlikte şekillendiğinden ve birçok gün ve gece kullanım boyunca sürdüğü için nazik bir destek sunar. Pedlerimiz sizi serin ve kuru tutmak için hafif ve rahat silikon kullanır ve her mevsim kullanıma uygundur.

SİZİN VE CÜZDANINIZ İÇİN TASARRUFLU: Göğüs Ucu Kapatıcımız, onları daha uzun süre takmanıza izin verir ve yalnızca birkaç kez giyilen diğer pedler gibi savurganlık yapmaz.

Silikondan yapılmıştır, bu nedenle kadınlar için meme ucu pedleri en hassas ciltlerde bile rahatça giyilebilir. hafif ve kullanışlı - bir el çantasına sığacak kadar küçük olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kadınlar için meme uçlarımız o kadar rahattır ki, üzerinizde olduğunu unutacak ve size o doğal hissi verecektir. Kendinden Yapışkanlı ve Yeniden Kullanılabilir - Her kullanımdan sonra meme ucu pedlerimizi ılık su altında yumuşak bir sabunla elde yıkayın ve yüzü aşağı bakacak şekilde havayla kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra, kendinden yapışkanlı özellikler geri yüklenir ve max 60 defa veya daha fazla tekrar kullanılabilir.

DİKKAT EDİN : Yapıştırıcının etkisini azaltacağından, kullanmadan önce nemlendirici, parfüm, toz veya diğer cilt bakım ürünlerini kullanmayın. Yüzeyde kalıntı olmadığından emin olun.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar