Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Peruk Standı 12 ADET 720427

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

PERUK ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.


Materyal : Plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 12 Adet, TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan SİYAH rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 35 x 16 cm 


Yüksek kaliteli malzeme: TransForMacion peruk standı yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır, toksik olmayan ve kokusuz, sağlam ve dayanıklıdır, uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmaz, hafif ve elastiktir ve defalarca kez tekrar kullanılabilir.

Farklı uzunluklardaki perukları sergilemek için uygundur ve peruk mağazalarında, berber dükkanlarında, şapka aksesuarlarında kullanılabilir mağazalar. Ev kullanımı vb.

Ayrılabilir tasarım: peruk başlığı standı kullanımdan sonra hızlı bir şekilde çıkarılabilir, yer kaplamaz, taşıması kolaydır ve seyahat sırasında kasanın ağırlığını artırmaz, bu da onu seyahat ve iş gezisi için uygun hale getirir.

Kullanımı Kolay Peruk başlığı tutucusunu yalnızca iki adımda hızlı bir şekilde monte edebilir ve sökebilirsiniz. Genişletilmiş taban sayesinde peruk standı herhangi bir konuma kolayca yerleştirilebilir, böylece sabit kalır ve eğilmez.

Geniş kullanım yelpazesi: Peruklarınızı şeklini kaybetmekten koruyun, yeni peruk kokularını ortadan kaldırın, yıkanmış perukları hızlı bir şekilde kurutun, dağınık perukları rahatça yönetin

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar