Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Bebek Pudralığı Puff Pudralık 2 ADET 720031

22 MAYIS 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ ! 
TÜM KAMPANYALI ÜRÜNLER BURADA 
Son 48 Saatte Satılan : 3 Adet
%48
TL191,95 TL99,95


Tükenmek Üzere

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

PUDRA ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : abs plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz (pembe veya mavi renkler gönderilebilir ) 

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 9,5 x 6,5 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI  : Sadece bebeğinizin ihtiyacı için değil, makyaj malzemeleri kuaförler, spa merkezleri vb içinde uygundurç

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve temiz ve kullanışlı olan bebek pudrası uyguladıktan sonra pudra pufunu saklamak uygundur.
Bu bebek pudrası puf kutusu, hafif, dayanıklı, solmaz, aşınması zor ve temizlenmesi kolay ABS malzemeden yapılmıştır. Her bir toz puf kutusu özenle yapılmış olup uzun süre kullanılabilir.
Bebek pudrası puf kutumuzun boyutu 9,5 x 6,5 cm'dir ve çoğu pudra pufunu saklamak için uygundur. Toz puf kutusu, yalnızca toz pufunun temizliğini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda taşınmasını da kolaylaştıran bir kapakla donatılmıştır.
Bu bebek pudrası puf kutusunun açılması kolaydır. Geleneksel toz puf kutusuyla karşılaştırıldığında, açmanız ve kapatmanız için çok uygun olan ve aile ve seyahat için uygun olan içe doğru içbükey bir sapımız var.
Bu, yalnızca bebek pudrası ponponlarını saklamakla kalmayıp aynı zamanda pamuklu pedler, makyaj temizleme pedleri ve tırnak temizleme havluları gibi kozmetik ürünleri de saklamak için kullanılabilen çok işlevli bir pudra puf kutusudur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar