Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Gibbs 200 Ml Tıraş Köpüğü 20 Adet Kantaşı Seti 716718

Son 7 Günde Satılan : 10 Adet
%61
TL87,95 TL34,50


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Özellikler :   

Ne alacaksınız ? : 200 ML + 20 Adet Kantaşı stick 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Erkeklerde sakal, saç, göğüs, bayanlarda bacak, bikini bölgesi, koltuk altı vb yerlerde UNİSEX kullanım sunar. 

TIRAŞ KÖPÜĞÜNÜN FAYDALARI: Köpük kullanım amacı, daha temiz bir kesim sağlamak için üretilen doğal yağı çıkarmaktır. Tıraş KÖPÜĞÜ , kremden daha kalın ve daha uzun süre dayanan bir fırça ile bile zengin, kremsi bir köpük ve koku üretir.   yumuşak bir köpük oluşturur ve pürüzsüz ve tahrişsiz bir tıraş için her tıraş bıçağını yağlar. Sizi şimdiye kadarki en yakın tıraşla bırakır. Bu yumuşak köpük herhangi bir jilet, ustura ve en sevdiğiniz fırça ile kullanılabilir.

Skin Regular : aha yakın bir tıraş, daha sağlıklı bir cilt ve daha az tahriş elde edin. Cildinizi mahvedebilecek sert toksinler ve ucuz kimyasallar olmadan pürüzsüz, yumuşak bir kayma sağlar. Her Tıraşta Cildinizi Besler, Nemlendirir ve Güçlendirir. sadece tıraş bıçağının pürüzsüz bir şekilde kaymasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kıl köklerini yumuşatır ve ölü cilt hücrelerinin dökülmesine yardımcı olarak jilet yanığını ve tahrişini azaltmaya yardımcı olur.

 Bunları da aldılar