Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Sosluk Sütlük 2 li Set Teflon 719970

Bu ürün 12 Temmuz 23:59'a kadar indirimde!
Kampanya öncesi fiyatı: 150,99 TL

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : Teflon 

Adet / Renk / Tasarım : Yükseklik 4,2 cm x Çap 12 cm sosluk  ve Yükseklik 5,5 cm x Çap 12 cm sütlük,  Adet, TransForMacion Teigen Design olarak tasarladığımız, 2 kombinasyonlu renk (kırmızı, bordo, pembe, ) gönderiyoruz

MALZEME : Yüksek ısı değerlerine dayanmasıyla tanınan TEFLON  sağlık açısından da tüketicilerin yanında yer alıyor. Üstün yapışma direnci ve kolay bakım sunar

SAP : Uzatılmış sap yalıtımlıdır ve haşlanma önleyicidir, tutması kolaydır. Isınmayan bakalit kulbu ile pratik bir biçimde süt ısıtmanızı, sos yapmanıza, yumurta haşlama gibi işlemler için kolaylık sağlayacaktır.

ÇOK AMAÇLI: Çorbalar, süt, kırmızı biber veya sos gibi sıvıların yanı sıra makarna, yumurta, tahıl, erişte ve haşlama sebzeleri için ideal tava.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

Bunları da aldılar