Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Bakır 3 lü Sahan Seti Panebianco Design 719241

3 MART 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ SON 48 SAATTE SATILAN : 245 Adet
%30
TL478,95 TL333,11Ürün Özellikleri :

Materyal : % 100 Bakır 

Adet / Renk / Tasarım : 3 Adet, 3 Farklı boy TransForMacion  olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. El yapımı olduğundan simetrik hatalar olabilir 

Ölçüler : 14 cm - 16 cm ve 18 cm 3 farklı boy 

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER: Yumurta sahanlarmıız, gıda açısından güvenli, yapışmaz, temizlenmesi kolay, deformasyonu / oksidasyonu etkili bir şekilde önleyen ve elektrikli, gazlı veya indüksiyonlu ocakta kullanım için güvenli olan yüksek kaliteli, uzun ömürlü bakır kullanır!


YAPIŞMAZ VE KOLAY TEMİZLİK: yumurta sahanlarımız, zararsız ve yapışmazbakırdan yapılır ve ek hiç bir malzeme içermez. Pişirildikten sonra suyla temizlenmesi çok kolaydır. Yağ lekelerini kolayca çıkarmak için yumuşak bir sünger veya bez kullanmanız yeterlidir.

EŞİT ISI DAĞILIMI: Bakır bileşimi, ölü bölgeler veya sıcak noktalar olmadan her yerde eşit ısı dağılımı sağlar

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz