Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Mangal Yelpazesi 2 ADET 714511

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 1233 Adet
%50
TL89,95 TL44,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  30 x 20 cm 


Güçlü hava akışı sağlar. Kullanımı rahat ve oldukça dayanıklıdır. Bu ısıya dayanıklı plastik fan, barbekü ateşini, briketleri, kömürü ve ahşabı hızla ısıtır.

Kullanımı kolay MANGAL yelpazesi, çok güçlü hava akışı sağlar. Ağzınızdan üflemenize gerek kalmaz, daha kolay yapmanıza yardımcı olur. Şömineler, ateş çukurları, barbeküler, kamp, ​​iç ve dış mekan şömineleri için en iyi MANGAL yelpazesidir.

Kompakt ve taşınabilirdir. Rahat manuel kullanım için tasarlanmıştır. Ateş başlatmak veya sönmüş bir ateşi yeniden canlandırmak için mükemmeldir.

Kullanımı kolay, sadece sola, sağa veya yukarı ve aşağı çevirin.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar